Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nc+ GO na Firefox

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nc+ GO na Firefox

Dzień dobry.
    Na Firefoxie w ogóle nie mam obrazu ani dźwięku w NC+ GO.
    Jakieś rozwiązanie?

Kiedy NC+ GO będzie działać na Operze? Odkąd sięgam pamięcią to na stronie wyskakuje komunikat, że pracujecie nad uruchomieniem serwisu na Operze. Mijają miesiące, lata, a ciągle nie działa...

Brak wsparcia dla Opery i te limity urządzeń nc+go nie rozumiem o co tu chodzi. Przecież jak będzie więcej urzadzeń to szybciej zostanie wypełniony limit darmowego oglądania i więcej kasy dostaną.

Komentarz

Pan_Prezes
      jaki pojawia się komunikat przy próbie uruchomienia materiałów w nc+GO. Czy masz aktualną wersie przeglądarki?
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-11-28, 10:47.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

To przeglądarka ma pamięć? Hmm, jaką? RAM, ROM, inną? Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć.

Komentarz

napisał(a) Kipcior
          To przegl�darka ma pami��? Hmm, jak�? RAM, ROM, inn�? Ciekawych rzeczy mo�na si� tu dowiedzie�.
          Widzisz ilu rzeczy można się dowiedzieć. Człowiek uczy się całe życie. Każda z aplikacji ma cache i pamięć. Choć nie w fizycznym (kość) tego słowa znaczeniu.
          Po co więc te nieumiejętnie próby brylowania, lepiej wyczyścić i sprawdzić czy pomoże. ;)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+