Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z logowaniem nc+ GO

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z logowaniem nc+ GO

Od jakiegoś czasu mam poważny problem z zalogowaniem się do usługi nc+ GO.
    Z serwisu korzystałem bez żadnych problemów przez prawie rok. Pewnego dnia podczas logowania się wyskoczyła mi informacja "Błędny login lub hasło".
    Po kilku nieudanych próbach logowania skorzystałem z opcji zmiany hasła. Na maila dostałem odpowiednią wiadomość z linkiem, zmieniłem hasło jednak problem pozostał.
    Próbowałem kilkukrotnie zmieniać hasło na różnych przeglądarkach jednak bez powodzenia. Za każdym razem wyskakuje komunikat o błędnych danych.
    Czym spowodowany może być taki problem?

Nabiallo
    problem wymaga weryfikacji konta abonenckiego. Skontaktuj się proszę z inforliną, sprawdzone zostana dane takie jak nr abonenta, Pesel i ilość Twoich umów. Po ponownym zaktualizowniu danych problem powinien ustąpić.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Z ciekawości spróbowałem założyć nowe konto na nc+GO na mój numer abonenta ale na inny adres email. Co ciekawe rejestracja przebiegła pomyślnie i usługa działa jak wcześniej bez problemów - tak jak dawniej. Wygląda na to, że z jakiegoś powodu konto zostało usunięte bądź unieważnione.
      Ale ważne, że problem rozwiązany. Podejrzewam, że weryfikacja konta również rozwiązała by problem więc dziękuję za odpowiedź.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+