Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LIMIT ZAREJESTROWANYCH URZADZEŃ ZOSTAŁ WYCZERPANY

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• LIMIT ZAREJESTROWANYCH URZADZEŃ ZOSTAŁ WYCZERPANY

Witam tak jak w temacie korzystam z telefonu jak i z komputera gdy wyczyszcze pliki cookie albo odinstaluje przeglądarke to zaraz wasz system blokuje mi możliwość oglądania na 14 dni dlaczego nie zmienicie systemu na np. wykrywanie adresu ip ? jest to najlepsze rozwiązanie. Proszę znieść blokadę

Adrian73PL
    dziękuję za kontakt. Wyjaśniam, że logowanie na różnych przeglądarkach jest jednoznaczne z rejestracją urządzenia na nowo, również w przypadku, gdy wykorzystywane jest to samo urządzenie (np. komputer). Podobnie jest po usunięciu plików identyfikacyjnych, np. po instalacji systemu na nowo czy sformatowaniu dysku twardego. Wynika to ze sposobu identyfikacji sprzętu na podstawie plików / Cookies/ tworzonych podczas korzystania z danego programu do przeglądania stron internetowych (fingerprinting). Dodam, że można mieć zarejestrowane jednocześnie 4 urządzenia, możliwe są również 2 wymiany w ciągu każdego miesiąca.

Komentarz

w ciagu miesiaca potrafie kilka razy wczyscic pliki cookie wystarczy ze przekrocze dwa razy i wasz system juz blokuje mi dostep

Komentarz

To jest kpina, żeby umożliwiać tylko 2 "wymiany" w miesiącu i to pseudo-wymiany, bo nie są to żadne wymiany sprzętu tylko np. reinstalacja systemu czy zmiana przeglądarki. Nie wiem jak można stosować tak prymitywne rozwiązanie i jeszcze umożliwiać tylko 2 wymiany. W tej chwili jest 9 sierpnia, ja mam konto zablokowane do września, bo właśnie przeinstalowałem system, a przedtem widocznie użyłem innej przeglądarki. Tak wygląda właśnie NC Plus Go. Skoro NC Plus nie potrafi znaleźć innego rozwiązania to powinni zmienić to tak, żeby nie było uciążliwe dla użytkowników i umożliwić np. 5 czy 10 "wymian".

Komentarz

tom5,
          wyjaśniam, że logowanie na różnych przeglądarkach jest jednoznaczne z rejestracją urządzenia na nowo, również w przypadku, gdy wykorzystywane jest to samo urządzenie (np. komputer). Podobnie jest po usunięciu plików identyfikacyjnych, np. po instalacji systemu na nowo czy sformatowaniu dysku twardego. Wynika to ze sposobu identyfikacji sprzętu na podstawie plików / Cookies/ tworzonych podczas korzystania z danego programu do przeglądania stron internetowych (fingerprinting). Dodam, że można mieć zarejestrowane jednocześnie 4 urządzenia, możliwe są również 2 wymiany w ciągu każdego miesiąca.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mam dokładnie taki sam problem. To jest jakieś nieporozumienie, żeby nie można było wyczyścić plików zbędnych z przeglądarki bo jest to jednoznaczne z brakiem możliwości korzystania z serwisu NC+Go.
            Cały czas korzystam z tego samego komputera, tej samej przeglądarki i też mam teraz do września zablokowaną możliwość zalogowania się na strone.

Komentarz

Analizujemy inne rozwiązania identyfikacji sprzętu. Nie mniej jednak obecnie, komputery rozpoznawane są na podstawie plików /Cookies/ i uprzedzamy o tym w Regulaminie usługi. Między innymi właśnie ze względu na to ograniczenie, zezwalamy na zmianę urządzeń 2 razy w miesiącu, co jest liczbą wystarczającą dla zdecydowanej większości użytkowników nc+GO.

/Korzystanie z usługi nc+ GO związane jest z zainstalowaniem plików /Cookies/ (krótki plik tekstowy, zapisywany na Sprzęcie/Sprzęcie własnym użytkownika, jako zaszyfrowany identyfikator systemu komputerowego). Pliki te nie umożliwiają identyfikacji Abonenta i za ich pomocą nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe. Warunkiem działania /Cookies/ jest ich akceptacja przez przeglądarkę oraz nieusuwanie ich z dysku przez użytkownika. Brak dostępu do plików /Cookies/ może uniemożliwić korzystanie z usługi nc+ GO./

Komentarz

Proszę napisać które konkretnie pliki cookie odpowiadają za identyfikacje sprzętu?

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+