Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ica-problem z rejestracją!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ica-problem z rejestracją!

Witam, mój problem polega na tym, że podczas próby rejestracji wyskakuje błąd o błędnym nr Pesel!! Próbuję dzwonić na infolinię, ale trzeba tam podać pesel, jak podaję to mam informację, że pesel nieprawidłowy i mnie nie przepuszcza dalej do konsultanta!! O co chodzi?

Mam ten sam problem. Z tego powodu nie mam jak połączyć się z konsultantem, gdyż potrzeba podać numer PESEL, który jest rzekomo nieprawidłowy. Co zrobić w takiej sytuacji?

Komentarz

Drodzy,
      jeśli po nawiązaniu połączenia i informacji "Błędny nr Pesel" nie rozłączajcie się, połączenie zostanie nawiązane i Konsultant sprawdzi konto.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Od ubiegłej środy usiłuję zarejestrować konto w 'moje nc+' i za każdym razem pojawia się jeden i ten sam komunikat: błąd rejestracji konta. Wszystkie dane wpisuję poprawnie i cały czas jeden i ten sam komunikat. Jak widać, nie tylko u mnie występuje taki problem. Czy da się coś z tym zrobić?

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+