Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Huawei P8 lite - nieznany błąd

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Huawei P8 lite - nieznany błąd

Po wlaczeniu aplikacji i kliknieciu wideo wyskakuje informacja ze , jest nie znany błąd i nie mogę odtwarzać.

A jaki dokładnie błąd
    Odchodzę przez dizmar

Komentarz

napisał(a) i love nc+ Zobacz post
      A jaki dokładnie błąd
      Wyskakuje okienko z wideo - na gorze opcja Zamknij i informacja co to za mecz, a pod spodem czarny ekran. A na czarnym ekranie info "Błąd odtwarzania" i pod spodem "Nieznany błąd" i moge tylko wcisnac ok.

Komentarz

A czy jest nr błędu
        Odchodzę przez dizmar

Komentarz

A czy jest nr błędu
          Niestety nie. Moze w androidzie mozna gdzies znaleźć ?

Komentarz

A spróbuj wyczyść dane w ustawieniach następuje aplikacje i canal+ sport ale jeśli nie ma numeru bladu to nie mogę bardziej pomóc
            Odchodzę przez dizmar

Komentarz

A spróbuj wyczyść dane w ustawieniach następuje aplikacje i canal+ sport ale jeśli nie ma numeru bladu to nie mogę bardziej pomóc
              No wiem - na 2gim P8 lite to samo. Ludzie cos pisza, ze po aktualizacji androida cos sie popierniczylo ( Błąd DrmExcepion:0x8004C07F ). Czyszczenie nic nie dalo. Kurde troche jestem zawiedziony, bo chcialem czasem pogldac na nim meczyki.

Komentarz

to wyślij email na doradca@info2.ncplus.com.pl i wpisz nazwę urządzenia nr umowy nr erroru jeśli niema nr to podaj nazwę błędu i wersje systemu android i nr umowy i nazwę urządzenia
                Odchodzę przez dizmar

Komentarz

to wyślij email na doradca@info2.ncplus.com.pl i wpisz nazwę urządzenia nr umowy nr erroru jeśli niema nr to podaj nazwę błędu i wersje systemu android i nr umowy i nazwę urządzenia
                  Wysłałem.

Komentarz

Ja tez wyslalem z aplikacji.

-------------------------------------------
                    Dzis dostalem info :

Przepraszam za problemy związane z odtwarzaniem na Huawei P8 Lite. Ten błąd jest nam znany i już jesteśmy w fazie testów aplikacji z wgraną poprawką dla tego urządzenia. Niebawem oddamy ją do Państwa dyspozycji

Pozdrawiam,
                    Ostatni raz edytowany przez Contract; 2016-02-08, 16:40.

Komentarz

napisał(a) Contract Zobacz post
                      No wiem - na 2gim P8 lite to samo. Ludzie cos pisza, ze po aktualizacji androida cos sie popierniczylo ( Błąd DrmExcepion:0x8004C07F ). Czyszczenie nic nie dalo. Kurde troche jestem zawiedziony, bo chcialem czasem pogldac na nim meczyki.
                      Cześć

Ten problem nie jest związany z aktualizacja Androida, ponieważ mam wersję 4.1.2, która nie była aktualizowana, a mam ten sam problem, który występuje od początku, natomiast ostatnio nasilił się i występuje 10x częściej.

W moim przypadku gdy wyłączę autoobrót ekranu i spróbuje uruchomić aplikację w pionie (telefon) to startuje i obraca samo, w poziome (telefon) ma kłopot podczas inicjalizacji i wali tym errorem.

Komentarz

Tak się działo zawsze? A może coś w między czasie zainstalowałeś?

Komentarz

przyłączam się do tematu nieznany błąd (-123)

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+