Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem przy oglądaniu na pełnym ekranie

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #16
  @puszczyk83,


  czy próbowałeś może logować się na innych przeglądarkach?

  Komentarz


  • #17
   Mam dokładnie to samo, co poprzednicy. Na Chromie co chwile się buforuje i zrywa połączenie. Do tego jak jest długo włączone to przez autologowanie się odpala jakaś pętla przekierowań i nie da się nic zrobić bo wyskakuje komunikat, że sesja wygasła, więc trzeba zamknąć całe okno i załadować całą stronę od zera.
   Na Firefoxie też da się oglądać tylko w małym oknie, bo przy full screanie klatki skaczą tak, że oczy bolą.
   Najnowszy Chrome, Firefox i Silverlight. Windows 7 jakby to kogoś obchodziło, ale nie powinno, bo przeglądarki same w sobie działają normalnie, tylko platformę widzę optymalizował jakiś wyjątkowy bystrzak.
   Udało się komuś to rozwiązać?

   Komentarz


   • #18
    Ten sam problem, skacze przy pełnym ekranie aż oczy bolą. Przeinstalowałem przeglądarkę i wtyczkę flash i silverlight i nic nie pomogło.
    Na innych przeglądarkach nie da się przetestować, bo doskonały provider zmniejszył ilość zmian przeglądarek do 2 więc uwalił możliwość jakiegokolwiek testowania. Platforma po prostu "doskonała". Technologia zabezpieczeń na poziomie średniowiecza, a efekt dostarczania wraca do czasów projektorów z lat 20 i puszczenie po klatkach za pomocą korbki.
    Co jest grane z tym?
    Przecież w umowie jest informacją , że serwis będzie dostarczany w sposób ciągły i nieprzerwany, a nie w sposób poklatkowy. Do tego z jeszcze większym utrudnieniem dla użytkownika związany z aktualizacją przeglądarki, który uwala uwierzytelnianie.

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+