Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Autoryzacja urządzenia

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Autoryzacja urządzenia

Witam
    Problem polega na tym, że za każdym razem gdy loguje się na canalplussport.pl muszę dodawać urządzenie do autoryzowanych a korzystam z tego samego komputera stacjonarnego w tej samej sieci. Dzisiaj wyskoczył błąd, że nie mogę więcej razy zmienić autoryzowanego urządzenia z listy do 1 września.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

@z0mek,

w canalplussport.pl nie ma takiego problemu bo tam dodaje się tylko urządzenia mobilne, a przeglądarki nie wliczają się do limitu urządzeń. Zapewne chodziło o nc+GO gdzie urządzenia, zgodnie z Regulaminem, są identyfikowane po plikach Cookies. Więc korzystanie z różnych przeglądarek, ale i tej samej przy czyszczeniu plików Cookies, historii przeglądania lub korzystanie z programów typu Cleaner powoduje, że serwis po usunięciu takich plików odczytuje urządzenie jako nowe.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

to samo po automatycznej czy tez recznej aktualizacji przegladarki, system widzi je wtedy jako inne urzadzenie np chrome 37 widzi jako jedno a chome 47 jako drugie

Komentarz

Aha, czyli nie mogę czyścić plików cookies ze strony nc+go i to rozwiąże problem?

Komentarz

Aby bezproblemowo korzystać z nc+GO, nie należy zbyt często czyścić plików cookies w przeglądarce. W nc+GO obowiązuje limit 2 zmian urządzeń na miesiąc. Jeśli zostanie wyczerpany, a użytkownik ponownie wyczyści cookies, to korzystanie z serwisu może nie być możliwe, aż do odnowienia się limitu zmian w kolejnym miesiącu.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+