Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP3 z internetu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP3 z internetu

Czy jest możliwość zrobienia aplikacji z lokalnymi kanalami TVP3?

Pytanie raczej powinieneś skierować do TVP, gdyż w naszej ofercie tych kanałów nie ma, poza Warszawą.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Bez komentarza...
      A to ja jetem pracownikiem nc+...

Komentarz

pkost,

tak jak napisaliśmy wyżej w ofercie nc+ jest tylko jeden kanał TVP3 Warszawa. Obecnie nie ma planów wdrożenia tego typu aplikacji.

napisał(a) pkost Zobacz post
        Bez komentarza...
        A to ja jetem pracownikiem nc+...

Komentarz

Dobrze ci napisali to nie jest zależne od nc+ to tvp decyduje co nadaje jakie swoje kanały na satelicie czy w inny sposób chociażby przez aplikacje tak jak wspomniałeś. Można tylko pisać do tvp czego jeszcze nie nadają wszystkich regionalnych innymi sposobami tylko NTC. Jak każdy nadawca i tvp ma podany kontakt do siebie i każdy może dzwonić czy wysłać meila jeśli ma sprawę.

Komentarz

TVP nadaje wszystkie lokalne TVP3 w aplikacji TVP Stream - jaki to problem dolączyć ją do oferty dekodera?

Komentarz

napisał(a) pkost Zobacz post
              TVP nadaje wszystkie lokalne TVP3 w aplikacji TVP Stream - jaki to problem dolączyć ją do oferty dekodera?
              Chodzi o aplikację na Androida od TVP? Dekoder nc+ nie działa na Androidzie, więc nie da się tak po prostu jej dołączyć. Trzeba by było zrobić specjalną wersję.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+