Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PROBLEM Z NC+GO / ZBYT DUŻE OBCIĄŻENIE SERWERÓW/ SŁABA JAKOŚĆ, ZACINANIE

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• PROBLEM Z NC+GO / ZBYT DUŻE OBCIĄŻENIE SERWERÓW/ SŁABA JAKOŚĆ, ZACINANIE

Dzień dobry!

Zakładam ten temat po raz drugi, bo pierwszy został usunięty przez administratora, wydaje mi się jednak na tyle ważny, i dotykający tak dużą ilość osób, że zasługuje na to żeby tu wisieć.

Nie wdając się w zbędne szczegóły, chodzi o to, że transmisje w nc+go cieszące się dużym zainteresowaniem (np. trwający w tej chwili mecz ligi angielskiej Manchester City - Chelsea) są bardzo niskiej jakości, w zasadzie nie da się oglądać ich płynnie, co chwilę pojawia się kółeczko buforowania.

Oczywiście spełniam wszystkie techniczne wymagania, inne kanały działają ok w najwyższej jakości.

Dowodem na to że problem leży po stronie NC+ i jej serwerów, jest ostatnia historia z transmisją finałowego odcinka "Belfra". Strona kompletnie padła.

Bardzo proszę o jakąś reakcję, problem jest Wam doskonale znany (potwierdzono mi to na infolinii), a rozwiązanie jest dziecinnie proste.

Taki sam problem miała podczas EURO2016 platforma Ipla, ale w końcu stanęli na wysokości zadania, wyciągnęli wnioski i go rozwiązali.

Nie takie proste jak mogłoby się wydawać

Dołączam się do prośby gdyż jestem wyposażony w światłowód 300mb jak również LTE które osiąga ponad 250mb i jakież moje zdziwienie wersja LQ gorsza niż 360p, wygląda na 240p... wiem wiem przesadzam, jakieś 180p.

Problem przedmówcy jest u każdego z abonentów przeciążenie serwerów. Ale jest również inny problem auto bitrate który nie dość że nie "zaskakuje" jak powinnien to na dodatek na dekoderze powoduje rwanie sygnału/filmu, dodaje "czarną klatkę" czarny ekran.

Dodatkowo serwis HBO GO nie umie wejść w HD pomimo że dekoder konkurencji umie od pierwszej sekundy.

Odciążrnie serwerów, szybsze łącza u was, poprawienie aplikacji i dodani e do wersji na dekoderze wyboru jakości aby nie bylo auto-bitratu!

tego sie domagamy, bo o ile nie wszyscy oglądają sport, a w dodatku może być przeciążenie (nawet ipli się to zdarzylo podczas euro), to kompromitacja z finalowym Belferem jest już porażką bo powiedzmy sobie ile ludzi tak naprawdę ma Canal+ w abonamencie nc+.. ile ludzi mający Canal+ idą na nc+go.. jeszczw mniej.. po prostu oglądają przez satelite.. więc przeciążenie nie mogło być aż tak duże z racji że jest to kanały dodatkowo płatny

PROSIMY O NAPRAWĘ
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2016-12-03, 15:20.

Komentarz

problem cały czas trwa, w tej chwili kanał Canal+Sport zacina się nawet na najniższej jakości. Moglibyśmy prosić o jakąś reakcję?

przy okazji mam pytanie które rozwiałoby parę wątpliwości: czy nc+go działa na wyspach brytyjskich?

Komentarz

niepamietam,
        zgodnie z Regulaminem świadczenia usług (Rozdział V ustęp 17), korzystanie z usług platformy nc+ możliwe jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
        Dziękuję za uwagi dotyczące nc+ GO. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej usprawnić działanie serwisu.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+