Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o dodanie stacji Radio Nakło 107,5 Fm

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Prośba o dodanie stacji Radio Nakło 107,5 Fm

Jak w temacie.
    Poproszę o dodanie do katalogu Polskie Stacje Lokalne, stacje radiową Radio Nakło 107,5 Fm - Twój Rytm Na Krajnie i Pałukach .
    Strona Radia http://naklo.fm
    link do streamu http://sluchaj.107i5.fm
    Więcej adresów pod tym linkiem www.shoutcast.com/Search ---->naklo
    27.09.08 do końca umowy pozostało....

marcinr przekazałam zgłoszenie do realizacji, Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

W dniu 07.06.2018r zgodnie z nową listą programów nastąpiła aktualizacja programów stacji radiowych https://ncplus.pl/oferta/kanaly/radio-plus
      Po zaktualizowaniu listy programów, po fizycznym wył i wł dekodera lista nie zmieniła się i trwa do dziś tj 14.06.2018r
      Wg listy na 350 gra Radio Nakło ale fizycznie i faktycznie gra Radio Mława. I żadne magiczne sztuczki z resetem fabrycznym nie dają skutku

Komentarz

marcinr, proszę o informacje:
        • jaki masz typ dekodera?
        • czy na liście Radia+ w dekoderze znajduje się kanał nr 798 „Zetland FM” (kategoria „inne”)?
        Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-06-18, 12:49.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

ad.1 dekoder wifi premium box
          ad. 2 mam
          Otóż poradziłem sobie tak. Przywróciłem całkowicie ustawienia fabryczne z usunięciem nagrań włącznie. Po tym dłuuuugo nie miałem aplikacj start czy nradio i vod. Na drugi dzień powróciła aplikacja start i aplikacja nradio z zaktualizowaną listą stacji radiowych.
          Nadmieniam, że kiedy miałem turboboxa to aktualizacje wchodziły mi w czasie rzeczywistym, natomiast w premium box to już bywa różnie. Instalację mam zrobioną poprawnie siła 100% a jakość pow 60% na obu antenach. Czasami mam komunikat że wystąpiło zwarcie na ant1 bądź ant2
          Wyprzedzę pytanie kiedy podepnę inny np wifi box na kartę dekoder pod instalację antenową takich myków nie mam
          Ostatni raz edytowany przez marcinr; 2018-06-18, 22:12. Powód: dopisek

Komentarz

marcin dziękuje za informacje.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+