Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PVR - DEKODERY z dyskiem zewnętrznym.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• PVR - DEKODERY z dyskiem zewnętrznym.

Jeżeli model dekodera, który użytkujesz daje możliwość podpięcia dysku zewnętrznego mozesz korzystać z funkcji PVR!

PVR (Personal Video Recorder) to możliwość nagrywania wybranych programów. Dzięki temu sam tworzysz program telewizyjny, sam decydujesz, co oglądasz.

Nie wiesz czy Twój dekoder daje taką możliwość, zapytaj nas o to w tym wątku i podaj jego model. Masz inne pytania dotyczące tego tematu? Czekamy na nie.

dekoder PVR ready

Witam. Mam umowę (N) do końca września 2013 r. Wypowiedzenie zarejestrowane. Mam pakiet z multiroom, HBO. Płacę 119 zł za miesiąc. W moim posiadaniu jest dekoder 5720 SX i dwa białe 5800 S. Jestem zainteresowany przedłużeniem umowy ale chciałbym mieć choć jeden dekoder PVR ready. Niestety, jedyny dekoder jaki mi oferuje konsultant telefonicznie to właśnie 5800 S, czyli chyba jedyny bez możliwości nagrywania na dysku twardym. Czy rzeczywiście nie ma możliwości przy przedłużaniu umowy dobrania dekodera PVR ready? Jest to dla mnie na tyle istotne, że z pewnością nie zawrę umowy gdybym nie miał drugiego dekodera z możliwością nagrywania. Pozdrawiam.

Komentarz

W usłudze Multiroom Standard oferowane są dekodery wyposażone w funkcję PVR Ready, jak i te które jej nie posiadają. Niestety obecnie zamówienie konkretnego modelu nie jest możliwe.

Komentarz

dekoder PVR ready

Rozumiem i dziękuję za info.

Komentarz

Bry... Dzień, hmm... raczej Bry... Noc! Jako, że to moja pierwsza przygoda "z satelitą"i PVR Ogółem... Mam zagwozdkę ;D. Jak to jest? Dziś przez NC+ Go zleciłem nagranie filmu, który będzie po jutrze, jest to pierwsze nagranie na dekoderze "PremiumNieLubiany Box(do czytałem, że konfiguracji musi se odciągnąć, nie robię mu reset jeszcze, po czekam spokojnie powinien się wyrobić). Jak wszystko sie uda i "Nagranie Próbne"będzie jak wygląda "dostępność"owego materiału z dekodera na telewizorze to oczywiste..., ale chodzi o komórkę, czy tylko z poziomu NC+ Go(a jeśli tak, czy liczy czas odtwarzania do puli darmowej 3h na miech, czy to tylko tyczy sie strimingów aktualnie odtwarzanych?)
          Jeszcze pytne, bo widzę, ze VLC na komórce mi wykrywa dekoder, czy z tego playera tez "dostępność"do dysku nagrań bedzie taka możliwość??? Po prostu jestem "Nowy w te klocki", kiedyś sie bawilem w "epoce VHS magnetowidów"... Może ktoś mi to "na świetlic o co kama? "😀😀😀

Wysłane z mojego Wileyfox Swift przy użyciu Tapatalka

Komentarz

@DarkStar,
            poprzez nc+ Go możesz zaplanować nagranie i odtwarzać je na dekoderze. Nie będziesz miał do tego nagrania dostępu w nc+GO, oznacza to że limit 3h nie będzie wykorzystany.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+