Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPG+.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• lpotaczek chyba każdy ma dobrze ustawioną antenę. Wątpię, żeby ktoś miał na jakimś kanale mniej niż 60% no chyba, że ma małą antenę ale ktoś kto ma antenę 80 to sygnał jest dobry najniższa wartość na niektórych kanałach wtedy powinna być 70%. Ja mam akurat antenę 85 i na kanale SciFi odkąd ten kanał przeszedł na nadawanie w HD niby, to od tamtej pory nie ma epg a sygnał jest na poziomie 80% u mnie i wątpię, żeby problem leżał po stronie anteny, zwłaszcza, że na tym podstawowym transponderze z którego dekoder wszystko ściąga sygnał mam na poziomie 89%.
    Druga kwestia to taka, że niby nagle większość osób ma anteny źle ustawione i dlatego dekoder nie pobiera epg, to że epg nie ma to ewidetnie widać, że problem, leży po stronie technicznej nc+ a nie klienta.
    Śmiać mi się chce jak ktoś pisze, że problem tkwi w antenie.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-03-27, 10:33.

Komentarz

• Drodzy,
      obserwowaliśmy problem z pobraniem EPG, obecnie został on usunięty. EPG jest nadawane w poprawnej formie.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Na MTV Live HD EPG jest opóźnione o godzinę w stosunku do nadawanego programu, tzn. wg EPG audycja startuje o 13.00, podczas gdy naprawdę rozpoczęła się o 12.00.

Komentarz

• @MichałK,
          dziękuje, sprawdzamy.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Dlaczego EPG wyświetla tylko na 6 dni a nie na 7 ,dekoder mediabox

Komentarz

• napisał(a) jacewluk Zobacz post
              Dlaczego EPG wyświetla tylko na 6 dni a nie na 7 ,dekoder mediabox
              Pewnie ręcznie ktoś to wklepuje i nie pracuje w święto.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Witam! Znowu brak ramówki programów w EPG. Nie dawno był taki sam problem i znowu występuję brak EPG. A był ten problem 18 marca i znowu dzisiaj 3 kwietnia ten sam problem.
                Zatory koło Pułtuska.... Dekoder wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74
                Attached Files
                Ostatni raz edytowany przez Regina55; 2018-04-03, 01:27.

Komentarz

• P.S.: Nie wiem jak, ale EPG znowu działa. Chyba dlatego, że zrobiłam to --> weszłam w ustawienia, następnie wyszukałam diagnostyka i weszłam w informacje o systemie i nacisnęłam żółty przycisk na pilocie (uruchom ponownie dekoder). I po kilka minutach wróciło wszystko w EPG. Zrobiłam to dwa razy i po drugim razie zadziałało. Ale mają coś z tym EPG. Jest gówniany i tyle.

Komentarz

• Aleksandro u mnie na dekoderze (ADB 2850) nadal nie ma epg na poz 188 odkąd ten kanał SciFi przeszedł na HD na innych pozycjach bez żadnych problemów jest epg. Nic tu nie daje ściąganie listy kanałów a nawet ustawianie dekodera do ustawień domyślnych. Co jest grane z epg na tym kanale, czy technicy na pewno się tym problemem zajęli czy tylko tak powierzchownie to zrobili ogólnie po całości a nie każdy kanał, który tu został wymieniony przez użytkowników? Ze swojej strony wszystkie możliwości wykorzystałem żeby sprawdzić
                    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-04-04, 07:50.

Komentarz

• napisał(a) jacewluk Zobacz post
                      Dlaczego EPG wyświetla tylko na 6 dni a nie na 7 ,dekoder mediabox
                      Też mam to samo pytanie - dekoder Turbo Box+.
                      Jest to o tyle uciążliwe jak się ma zaplanowane cykliczne nagrania - w momencie rozpoczęcia nagrania ustawia kolejne za tydzień, ale tego samego odcinka (no bo nie wie, że za tydzień będzie odcinek +1 - bo nie ma go jeszcze w EPG). Kolejna uciążliwość - gdy nie ma ustawionego nagrywania cyklicznego, oglądamy dany program, spodobał nam się i chcemy sobie nastwic jego nagranie za tydzień ... i nie możemy, bo EPG jeszcze tego nie ma. A jutro juz o tym możemy zapomnieć. Więc EPG powinno być na 7 dni a nie na 6!

Komentarz

• Znowu nie ma EPG od przyszłego piątku,porażka

Komentarz

• napisał(a) pograjmy Zobacz post

Też mam to samo pytanie - dekoder Turbo Box+.
                          Jest to o tyle uciążliwe jak się ma zaplanowane cykliczne nagrania - w momencie rozpoczęcia nagrania ustawia kolejne za tydzień, ale tego samego odcinka (no bo nie wie, że za tydzień będzie odcinek +1 - bo nie ma go jeszcze w EPG). Kolejna uciążliwość - gdy nie ma ustawionego nagrywania cyklicznego, oglądamy dany program, spodobał nam się i chcemy sobie nastwic jego nagranie za tydzień ... i nie możemy, bo EPG jeszcze tego nie ma. A jutro juz o tym możemy zapomnieć. Więc EPG powinno być na 7 dni a nie na 6!
                          Kiedy to zostanie naprawione? Od dłuższego czasu nie ma EPG na siódmy dzień, chyba że postępująca degrengolada skróciła przewodnik do sześciu dni na stałe?

Komentarz

• Ja jeszcze dodam, ze na kanale 111 czyli na kanale Canal+Sport 2 w turboBox od dłuszego czasu widzę jedynie dwa programy na przód po kliknięciu w przyciskj Info na pilocie. Pozostałe kanały pokazują, jak dotychczas, info o programach na 24 h do przodu w tym trybie, a C+Sport 2 tylko bieżacy i kolejny. O co chodzi?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post

Kiedy to zostanie naprawione? Od dłuższego czasu nie ma EPG na siódmy dzień, chyba że postępująca degrengolada skróciła przewodnik do sześciu dni na stałe?
                              Mi chcieli wmówić że EPG od zawsze był na 6 dni... żenada. I to jest "nowoczesna" platforma.

Komentarz

• napisał(a) citizen Zobacz post

Mi chcieli wmówić że EPG od zawsze był na 6 dni... żenada. I to jest "nowoczesna" platforma.
                                Ktoś im powinien pokazać pierwsze pudełko nbox-a, na którym EPG na 7 dni było wymienione jako jedna z zalet tego dekodera. Doskonale to pamiętam, bo już wtedy mnie śmieszyło, że chwalą się tak krótkim EPG, a spokojnie mogliby dać na dwa tygodnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+