Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK EPG!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BRAK EPG!!

Witam! Od 18 marca mam problem z EPG, BRAK ramówki programów od 25 marca, aż po następne dni. Wiem, ze to nie u mnie, bo robiłam już RESET, wysłaliście mi już nowe uprawnienia, wyszukałam na nowo kanały i uruchomiłam na nowo dekoder. Czytałam tu na forum i widzę, że inni mają to samo. Kiedy naprawicie tą AWARIĘ, bo to jest AWARIA! Nie chce słyszeć, że to u mnie, bo to nie prawda. Mój dekoder działa ładnie i sprawnie. Nawet nie mam już zakłóceń, które miałam przez pół roku. Mam na myśli piksele. Brak EPG na tak koło 95% kanałów.

Brak EPG na tych kanałach; TVP2 HD, TVN HD, TV4, TV6, ZOOM TV, TVS, TVP SERIALE, TVN FABUŁA, SUPER POLSAT, TVP ROZRYWKA, TVN STYLE, TLC HD, DOMO+, TRAVEL CHANNEL, POLSAT VIASAT EXPLORE, BBC BRIT, ANIMAL PLANET, POLSAT VIASAT NATURE, CRIME+INVESTGATION POLSAT, FOX COMEDY HD, COMEDY FAMILY HD, PULS2, NICKTOONS HD, NICK JR., CARTOON NETWORK, POLSAT JIM JAM, FOKUS TV, WELLBEING NETWORK, POLSAT MUSIC HD, TO!TV, TVP INFO, TVN24, TVN24 BIS i na wielu innych kanałach.

Dlatego pytam, kiedy naprawicie EPG?

Witam, mam to samo od kilku dni, na infolinii twierdzą, że to wina dekodera i kierują na wymianę. Ciekawostka: wśród wszystkich kanałów Canal+ brak EPG tylko na Canal+1 HD

Dołączam więc do pytania, kiedy naprawicie EPG?

Komentarz

napisał(a) miga66 Zobacz post
      Witam, mam to samo od kilku dni, na infolinii twierdzą, że to wina dekodera i kierują na wymianę. Ciekawostka: wśród wszystkich kanałów Canal+ brak EPG tylko na Canal+1 HD

Dołączam więc do pytania, kiedy naprawicie EPG?
      Dokładnie kiedy wreszcie go na prawią?

Komentarz

Też tak macie, że w głównym brak epg, a w dodatkowym jest wszystko spoko?
        Ostatni raz edytowany przez Regina55; 2018-03-25, 11:08.

Komentarz

U mnie też nie ma EPG na PACE .A wy jakie macie modele dekoderów ?

Komentarz

Ja mam taki biało-czarny. nie wiem jaki to model.

Komentarz

napisał(a) Regina55 Zobacz post
              Też masz tak w głównym a w dodatkowym jest wszystko spoko?
              Mam tylko jeden czyli zawsze główny

Komentarz

napisał(a) miga66 Zobacz post
                Mam tylko jeden czyli zawsze główny
                Coś szwankuje edycja - Dekoder 4K

Komentarz

Ludzie nowa nowina na temat Awarii EPG!! Dział Techniczny dopiero wczoraj dostali zgłoszenie, więc dopiero działają w sprawie naprawy EPG!! Więc EPG nie będzie działał jeszcze przez kilka dni!!

Komentarz

Ja mam taki model dekodera. No i te kanały nie działają, i jest ich więcej.
                    Ostatni raz edytowany przez Regina55; 2018-03-25, 12:26.

Komentarz

Wszystko zaczęło na EPG działać. Pokazuje wszystkie ramówki kanałów poza jednym kanałem tv. Brak Ramówki na kanale TO!TV.

Komentarz

No to jest niewątpliwy sukces !!!!!!!!!

Naprawić po 7 dniach to naprawdę extra

Ciekawe na jak długo

Komentarz

Dalej brak EPG od przyszłego wtorku...dekoder turbo.

Komentarz

image_1980.jpg
                            napisał(a) citizen Zobacz post
                            Dalej brak EPG od przyszłego wtorku...dekoder turbo.
                            Ja od kilku godzin znowu mam BRAK EPG. Coś mają z tym gównem. I to prawie wszystkie kanały tak jak wtedy 18 marca tego roku, przed świętami.
                            Zatory koło Pułtuska... Dekoder wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74
                            Ostatni raz edytowany przez Regina55; 2018-04-03, 02:42.

Komentarz

P.S.: Nie wiem jak, ale EPG znowu działa. Chyba dlatego, że zrobiłam to --> weszłam w ustawienia, następnie wyszukałam diagnostyka i weszłam w informacje o systemie i nacisnęłam żółty przycisk na pilocie (uruchom ponownie dekoder). I po kilka minutach wróciło wszystko w EPG. Zrobiłam to dwa razy i po drugim razie zadziałało. Ale mają coś z tym EPG. Jest gówniany i tyle..

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+