Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WR702N - problem z dostępem do internetu.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Witam.
    Mam WifiPremiumBox i nie może dekoder nawiązać połączania wi-fi z siecią.
    Hasło wpisuje poprawnie, dekoder został zresetowany, sieć działa.
    Co dalej?
    Ostatni raz edytowany przez Leon; 2017-10-27, 08:32.

Komentarz

napisał(a) Leon
      Witam.
      Mam WifiPremiumBox i nie mo�e dekoder nawi�za� po��czania wi-fi z sieci�.
      Has�o wpisuje poprawnie, dekoder zosta� zresetowany, sie� dzia�a.
      Co dalej?
      Sprawdź, czy przypadkiem w routerze nie muszisz np przyciskiem WPS lub menu ustawień wyrazić zgody na dodanie nowego urządzenia. Trudno zgadywać nie wiedząc jakie urządzenie obsługuje twoją sieć bezprzewodową.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Ruter to Livebox-1154 od Orange, nie ma żadnego przycisku do dodawania sprzętu, do tej pory po wpisaniu hasła inne sprzęty nawiązywały łączność bez problemu.
        Coś słyszałem, że boxy nc+ nie radzą sobie z hasłem 26 literowym bo obsługują 23 literowe. Nie wiem jednak czy to prawda. Wiem że można połączyć to kablem ale to po co w takim razie wi-fi.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
          Ruter to Livebox-1154 od Orange, nie ma żadnego przycisku do dodawania sprzętu (...)
          No ciekawe... Nie posiadam tego routera, ale z jego instrukcji wynika, że posiada przycisk WPS !
          Pozdrawiam!
          abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

Fakt, posiada, obejrzałem dokładnie i znalazłem, sorry za wprowadzanie w błąd, jednak to nic nie zmienia. Tak jak pisałem wyżej inne urządzenia się stroją. Musze przeczytać jak ten WPS dokładnie działa.

Komentarz

napisał(a) Leon
              Fakt, posiada, obejrza�em dok�adnie i znalaz�em, sorry za wprowadzanie w b��d, jednak to nic nie zmienia. Tak jak pisa�em wy�ej inne urz�dzenia si� stroj�. Musze przeczyta� jak ten WPS dok�adnie dzia�a.
              W Liveboxa można dodawać nowe urządzenia zarówno przyciskiem jaki i przez menu routera. Co do długości hasła. Przecież to fabryczne można zastąpić własnym. To chyba więc też nie jest problem.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

To co dla jednych jest proste dla drugich może być zawiłe. Dzięki za podpowiedzi.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+