Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z połączeniem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z połączeniem

Witam, chcę podłączyć dekoder do internetu, dekoderem podłączyłem z swichem za pomocą kabla ethernet:
    wyskakuje mi taki komunikat:

napisz jakie masz urzadzenia i jak chcesz miec połaczone z internetem , to wskaze pokolej co robić

Komentarz

Posiadam dekoder TurboBOX, chcę połączyć kablem ETHERNET ze Swicha do dekodera, gdy tak podłączyłem to wyskakuje ten komukat

Komentarz

Czy na wszystkich podłączonych do tego switcha urządzeniach masz problem z internetem? Czy tylko na dekoderze?

Komentarz

w tv mam normalnie internet mam bo wlasnie przetestowałem

Komentarz

To sprawdź w menu dekodera w zakładce Diagnostyka - Sieć czy dekoder zapisał tam jakieś dane adresu IP, maski podsieci oraz DNS'ów.

Komentarz

jest adres sprzepisalem a w nc dalej internetu nie ma, nie wiem co jest grane

Komentarz

Witam.

Przełącz ustawienia sieci w dekoderze z KONFIGURACJA RĘCZNA na KONFIGURACJA AUTOMATYCZNA. Otwórz menu DIAGNOSTYKA / SIEĆ i podaj zestaw adresów.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Ok. Będę w domu to spróbuję
                  Czy jeżeli dekoder dodatkowy łączy się poprzez swich to czy jak wyłącze PC to swich się też włączy. Ponieważ jak wyłączyłem komputer to obrazu nie ma telewizyjnego

Komentarz

Problem z podłaczeniem wifibox do internetu

Witam.Nie mogę podłaczyć wifiboxa do neta poprzez wifi,inne połączenie nie wchodzi w grę.Wpisuję hasło i nic,ciągle wyskakuje że hasło nieprawidłowe.Przywracałem do ustawień fabrycznych i też nie da rady

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+