Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlecenie nagrania

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

No nie wiem. Od ostatniej aktualizaji mediabox'a przynajmniej w moim przypadku nieprzerwanie działa poprawnie.

Komentarz

Potwierdzam, u mnie też śmiga.
      Redaktor techniczny portalu ************

Komentarz

Mam turboboxa i u mnie też działa.
        Co najdziwniejsze, programuje przez stronę ncplus i za każdym razem wyskakuje napis "proszę czekać na odpowiedź dekodera", i nie gaśnie. Wyłączam stronę, a jak przychodzę do domu to i tak jest nagrane to co chciałem.

Komentarz

Dzisiaj chciałem coś nagrać z TVN hd. Wszedłem na stronę ncplus w zakładkę program. Po wybraniu programu do nagrania wpisałem numer umowy oraz hasło cyfrowe. Dekoder przyjął zlecenie nagrania.
          Jednak jest problem: Zamiast nagrania na TVN HD (nr 1) nagranie będzie z kanału TVN SD (nr 210) Czy ktoś wie dlaczego??
          Jest możliwość zdalnego zaprogramowania z TVN HD ??
          mediaBOX+ / PRV ADB 3740SX
          Extra+ z C+ (8) za 74,90 zł/m-c na 24 mc-e (31-01-2020)
          ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

napisał(a) marfm76 Zobacz post
            Dzisiaj chciałem coś nagrać z TVN hd. Wszedłem na stronę ncplus w zakładkę program. Po wybraniu programu do nagrania wpisałem numer umowy oraz hasło cyfrowe. Dekoder przyjął zlecenie nagrania.
            Jednak jest problem: Zamiast nagrania na TVN HD (nr 1) nagranie będzie z kanału TVN SD (nr 210) Czy ktoś wie dlaczego??
            Jest możliwość zdalnego zaprogramowania z TVN HD ??
            Ludzie! Ta funkcjonalnosc nie dziala poprawnie od 2 lat i nikt sobie nic z tego nie robi. Zglaszane wielokrotnie.
            Ostatnio nieco sie poprawilo - zamiast komunikatu "Dekoder jest offline", probuje sie laczyc i w polowie przypadkow nawet zleca nagranie.
            No ale funkcjonalnosc dzialajaca losowo, to zadna funkcjonalnosc. (mam turbo)

Co ciekawe, sa od zawsze osoby, ktorym to dziala (ze strony n, albo nlajt), wiec jakby sie im chcialo, to by po prostu porownali ustawienia, wersje softu, czy cos tam jeszcze.

Komentarz

Wiesz, u minie nagrywanie zawsze działało -kilka razy nagrywałem sobie rożne programy, ale dotąd nie nagrywałem z TVN HD. Taj się składało, że przeważnie nagrywałem programy z kanałów, które były nadawane tylko w SD.
              A jak to jest z innymi kanałami HD typu Eurosport czy też TVP -też nagrywa z ich odpowiedników SD??

EDIT: Sprawdzałem zlecenie nagrania na TVP HD i jest OK -czyli problem dotyczy tylko TVN HD.
              Ostatni raz edytowany przez marfm76; 2013-04-28, 11:54.
              ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

Dzisiaj z Programu Telewizyjnego na oficjalnej stronie nc+ zniknęło z 1 pozycji TVN HD
                Może w końcu pojawi się tam TVN HD a nie jak do tej pory było KLON TVN SD i będzie możliwe zaprogramowanie zdalne programów w HD.
                OBY!!!
                ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

A ja podłączyłem swój dekoder do internetu bo myślałem, że warto a tu!
                  Taka kicha wiadomości - wybuch gazu w czechach conajmniej sprzed tygodnia a cała reszta to też lipa. Jedynie pogoda, którą i tak każdy widzi za oknem albo na termometrze. Przez internet można sobie zajrzeć do swojego konta i rachunków, to i tak bez sensu bo przychodzi i tak komunikat osobny. Podsumowując uważam, że nie warto podłaczać dekoderów do internetu. Ogólna kicha. Jeśli ktoś uważa inaczej niech mnie przekona bo ja nic innego nie znalazłem (pomijam VOD bo za to trzeba płacić a i tak jest do śiagnięcia bez internetu). To ja się pytam po co to?

Komentarz

backdraft

Po jaką cholere Ci telewizor? Przecież sport jest na necie, filmy i seriale też oglądniesz a nawet możesz ściągnąć. Może dla reklam? Ale ich pełno na youtube...

A i niezły jesteś jak po spojrzeniu na termometr czy za okno przewidujesz temperature na kilka dni...

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
                    HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+