Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adapter Usb Wi-Fi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Czy taki adapter będzie miał jakąś przelotkę dla zasilania z USB dekodera jeśli w gnieździe USB siedzi dedykowany dekoder DVB-T? Da sie to jakoś pogodzić ze sobą?

Komentarz

napisał(a) jojoro Zobacz post
      Czy taki adapter będzie miał jakąś przelotkę dla zasilania z USB dekodera jeśli w gnieździe USB siedzi dedykowany dekoder DVB-T? Da sie to jakoś pogodzić ze sobą?
      Sądzę, że to kiepski pomysł, bo zasilanie portu USB nie jest obliczone na więcej niż jedno urządzenie. Najpewniej będzie użyć osobnego zasilacza.
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

A czy ten adapter wifi za 49 zł jest już w sprzedaży w punktach nc+ ???

Komentarz

napisał(a) marcel45143 Zobacz post
          Witam chce podłączyć multiroom premium ale drugi dekoder bez anteny to na tym urządzeniu Router TL-WR702N będzie dobrze przesyłać obraz z głównego dekodera do białego ?
          Najpierw trzeba to urzadzenie skonfigurowac na kompie czyli ustawić na MODE CLIENT, a potem podpiąć do dekodera.

DLA OPCJI PREMIUM NIE JEST ZALECANE WIFI

=====

JEŚLI CHCESZ ZAINSTALOWAC POWER LINE, to musisz znaleść takie co pracuje na dowolnej fazie, szukaj urządzeń firmy devolo
          Ostatni raz edytowany przez jeersy; 2014-07-20, 18:34.

Komentarz

kurzaj is an unknown quantity at this point
            Domyślnie

Komentarz

napisał(a) kurzaj Zobacz post
              kurzaj is an unknown quantity at this point
              Domyślnie

tu masz wybór cenowy

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                Wiem jednak, że podobnie działają dyski wymagające więcej prądu niż daje USB. W takim wypadku urządzenie bez zewnętrznego zasilania może nie działać prawidłowo.

Czy ktoś może potwierdzić to?
                ja mam Box+ New i podpięcie jakiegokolwiek urządzenia pod port usb (u mnie akurat robi on za ładowarkę do telefonu z racji umieszczenia na biurku) skutkuje jednorazowym pikselowaniem obrazu ale tylko w chwili podłączenia, potem nie ma problemu.

Komentarz

moduł tp link i multiroom premium

witam

czy ktos testował juz ten moduł

chodzi mi o takie podłaczenie - multiroom premium po kablu a mediabox po tym module - bezprzewodowo

z tego co widze to w wejscie od neta w mediabox wchodzi tp link wiec gdzie wpiac multiroom

bezprzewodowy muliroom raczej odpada

wybaczcie jak co napisałem zle -kompletnie sie nie znam na tym

Komentarz

Kupiłem dzisiaj tego TP linka. Fajny mały, skonfigurowane i brak netu. Wyświetla komunikat, że sieć LAN skonfigurowana, ale nie udało się nawiązać połączenia z internetem. Do multiroomu wystarczy, ale serwisów brak. Mam net z Netii i ich router. Komp, telefony, telewizor i drukarka śmiga aż miło, a Turbo nie. Jakieś sugestie?

Komentarz

Witam.
                      napisał(a) ewaldus Zobacz post
                      sieć LAN skonfigurowana, ale nie udało się nawiązać połączenia z internetem.
                      Sprawdź w menu Diagnostyka /Siec zestaw adresów jakimi posługuje się dekoder. Porównaj je z adresami, których używa komputer.

Rozumiem, że TP-LINK to TL-WR702N.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

zrobiłem konfigurację ręczną i wszystko śmiga.

Komentarz

Witam. Mam do Was takie pytanie. Chce podłączyć dekoder (turboBox+/5720SX) i (Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S) pod multiroom zwykły. I teraz chciałbym ten czarny(matka podłączyć po WiFi) znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr802n-...951049804.html
                          i
                          http://allegro.pl/nano-router-tp-lin...024290952.html co moim znaniem jest lepszym rozwiązaniem bo ma 2 wyjscia pod kabel ethernet.

Gdyż jak podłączę sam moduł pod dekoder czarny to muszę odłączyć ten kabel który idzie do 2 dekodera a co wiążę się z tym że nie będzie multiroomu co nie ? Czy się mylę. pomóżcie mi proszę Was.

Pozdrawiam
                          Criss

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+