Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adapter Usb Wi-Fi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Adapter Usb Wi-Fi

czy będzie kiedyś dostępny adapter wi-fi (Stick) bezprzewodowa karta sieciowa USB pod nasze dekodery ??? chętnie bym zakupił jakiś który działa na 100% z nBox Rec Turbo CLRA by moc podłączyć internet bezprzewodowo + multiroom

jedynie co znalazłem to tylko takie minimalistyczne urządzenia ale nie wiem czy na 100% będą działać bez kabla do prądu ...

- Router TL-WR702N
    http://www.tp-link.com.pl/products/d...TL-WR702N#over

- Netgear WNCE2001
    http://www.netgear.pl/home/products/...E2001.aspx#one
    Ostatni raz edytowany przez Folus; 2013-03-24, 17:30.

Witam.

Drugie z wymiennych urządzeń to adapter WiFi jest polecane przez platformę n ze względu na łatwość konfiguracji i niezłą przepustowość. Na forum jest poradnik (link) jak z niego korzystać.
    bezprzewodowa karta sieciowa USB pod nasze dekodery ??? chętnie bym zakupił jakiś który działa na 100% z nBox Rec Turbo
    Zamiast z karty USB kup adapter WiFi. Dekodery z platformy n nie obsługują kart USB i to się szybko nie zmieni.

Pozdrawiam.

nOlsbit
    Ostatni raz edytowany przez nOlsbit; 2013-03-25, 11:26.

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
      Witam.

Drugie z wymiennych urządzeń to adapter WiFi jest polecane przez platformę n ze względu na łatwość konfiguracji i niezłą przepustowość. Na forum jest poradnik (link) jak z niego korzystać.

Zamiast z karty USB kup adapter WiFi. Dekodery z platformy n nie obsługują kart USB i to się szybko nie zmieni.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Czy to znaczy że ten sprzęt: Router TL-WR702N nie będzie prawidłowo działał? Już właśnie chciałem go zakupić (jest sporo tańszy od Netgeara) ale już teraz nie wiem...

Komentarz

Netgear WNCE2001 działa na 100% bez podłączania go do prądu, bezpośrednio pobiera prąd z portu USB w CLRA. Kabel ten jest w zestawie jako alternatywa do podłączenia normalnie zasilaczem. Wiem bo mam.
        Ostatni raz edytowany przez tecumseh; 2013-06-20, 19:49.
        - projekt związany zupełnie z niczym

Komentarz

Wreszcie coś normalnego. Z CLRA zadziała?

Drugą nowością jest moduł Wi-Fi firmy
          TP-LINK , który będzie oferowany
          abonentom w punktach nc+ za
          jednorazową opłatą w wysokości 49 zł.
          Dzięki modułowi możliwe będzie
          bezprzewodowe połączenie z internetem
          tych dekoderów nc+, które nie są
          wyposażone w kartę sieciową. Moduł
          współpracuje m.in. z dekoderami
          mediaBOX+, turboBOX+, PVR BOX+ i BOX
          +.

Komentarz

A czemu miałby nie działać?
            Działa praktycznie tak samo jak obecne rozwiązania tylko jest mniejsze, tańsze i bardziej uniwersalne.

Komentarz

Witam.
              napisał(a) ewaldus Zobacz post
              Z CLRA zadziała?
              Nie od razu po podłączeniu. Zobacz opis konfiguracji zamieszczony ma forum: http://forum.ncplus.pl/forum/files/f...R702N_WiFi.pdf.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Witam chce podłączyć multiroom premium ale drugi dekoder bez anteny to na tym urządzeniu Router TL-WR702N będzie dobrze przesyłać obraz z głównego dekodera do białego ?

Komentarz

Faktem jest, że na rynku jest wiele takich urządzeń. Z tym, że to po pierwsze będzie sprzedawane w przystępnej cenie, 49 zł to nie jest wygórowana cena.
                  Ponadto masz pewność, że urządzenie to będzie współpracować z naszymi dekoderami.
                  Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-07-17, 11:15.

Komentarz

Ja oglądałem na Ebay to kosztuje 32zl-8€ około to se kupie 2 i podłącze multiroom premium zobaczymy jak będzie się sprawować
                    Na aukcji poszedł za 3€ nowy
                    Ostatni raz edytowany przez marcel45143; 2014-07-17, 11:07.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                      Faktem jest, że na rynku jest wiele takich urządzeń. Z tym, że to po pierwsze będzie sprzedawane w przystępnej cenie, 49 zł to nie jest wygórowana cena.
                      ponadto masz pewność, że urządzenie to będzie działać z naszymi dekoderami.
                      Witam!
                      Faktem jest, że urządzenie będzie współpracowało z dekoderami nc+. Wątpię, by udało się za pomocą takich urządzeń zestawić sieć Wi-Fi umożliwiającą sprawne funkcjonowanie usługi multiroom premium. Urządzenie TL-WR 702N obsługuje standard transmisji n light, a więc do 150 Mbps. Bez problemu poradzi sobie z usługą multiroom standard.
                      Pozdrawiam!
                      abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

A powerline http://www.ceneo.pl/17370061#tab=spec będzie dobrze przesyłać obraz w multiroom premium

Komentarz

Witam!
                          Dużo zależy od warunków lokalnych, jakości sieci elektrycznej. W typowych warunkach mieszkaniowych urządzenia sprawują się bez zarzutu.Rozwiązanie bez wątpienia lepsze, niż poprzedni pomysł.Link do specyfikacji na stronie producenta ->tutaj.
                          Pozdrawiam!
                          abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                            Ponadto masz pewność, że urządzenie to będzie współpracować z naszymi dekoderami.
                            Nie koniecznie... Mam 2 dekodery adb 2849 do multiroomu jeden podpiety netgear wnce2001 i po podłaczeniu zasilania z usb sa problemy z odbiorem obrazu, straszna pikseloza sie robi. Sprawdzalem na obydwóch dekoderach tak samo a na infolini na odczepnego powiedzieli ze w multiroomie porty usb sa zablokowane i trzeba oddzielnie zasilanie podac... Troche to bez sensu tlumaczenie ale jak sie nie wie to sie wymysla teorie na wlasne potrzeby!!!

Komentarz

Ja nie pisałem o podłączeniu urządzenia pod USB. Chodziło mi o tani zamiennik adapterów z funkcją Client dla urządzeń dostępnych na rynku.
                              Co do funkcjonowania Netgeara podpiętego nie mogę się wypowiedzieć bo nie mam akurat możliwości tego sprawdzić bo nie mam takiego urządzenia. Wiem jednak, że podobnie działają dyski wymagające więcej prądu niż daje USB. W takim wypadku urządzenie bez zewnętrznego zasilania może nie działać prawidłowo.

Czy ktoś może potwierdzić to?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+