Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak podłączyć internet z nc+ ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A ja przyłączę się do tematu. Mam taki problem posiadam router sagecom orange funbox który ma takie wyjścia http://screenshot.sh/odUmB9WcOnNTJ. Co do sprzętu NC+ wygląda to tak turboBox+/PVR ADB 5720SX i pod multiroom standard HD Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S).

I teraz tak wcześniej nie miałem internetu gdyż nie chcę podłączać kablami ponieważ czekam i mam nadzieję na wymianę na turbo box wifi gdyż wygodniej jest mi na wifi to zrobić. Ale zaszła nagła potrzeba podłączenia pod internet. Więc tak wcześniej kablem Ethernet ten mały dekoder był wpięty pod ten turbobox. I teraz pytanie jak podłączyć turbo box pod internet jednocześnie żebym na tym box+ Hd nie stracić obrazu czyli żeby był multiroom. Kombinując zrobiłem coś takiego ale nie wiem czy to wyjdzie. Od turbo boxa podłączyłem kabel ethernet pod router orange funbox pod wyjscie ETH1 natomiast pod wyjscie ETH3 podłaczyłem kabel Ethernet od tego box+ HD. Ale nie wiem czy takie podłączenie może być Bardzo bym Was prosił o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. gdyż jak wspomniałem chciałbym mieć internet na tym turboBox+ ale i żeby na tym BOX+/HD był obraz czyli multiroom bo chyba teraz może go nie być jak nie jest spęty z tym głównym dekoderem tylko pod router.

Komentarz

criss20ster,
      podaj proszę dokładny model funBox który posiadasz (link który podałeś nie działa).
      Jeśli posiadasz jeden ze straszy modeli to podłączenie o którym piszesz nie będzie możliwe. Nowsze modele umożliwiają taką instalację.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+