Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak internetu w dekoderze sagemcom DSIW74

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak internetu w dekoderze sagemcom DSIW74

witam mam nastepujacy problem probuje podloczyc dekoder do sieci wi fi robie krok po kroku tak jak jest w instrukcji po wpisaniu hasla wi fi jest komunikat dekoder poprawnie polaczyl sie z siecia wi fi ale jak probuje odpalic nc+go to wyskakuje komunikat brak polaczenia z internetem sprawdz konfiguracje swojego polCZENIA INTERNETOWEGO I SPROBUJ PONOWNIE

manyman, skontaktuj się proszę z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury. Do wiadomości dołącz zdjęcie ekranu INFORMACJE O SIECI. Aby go odnaleźć naciśnij przycisk MENU na pilocie i wybierz USTAWIENIA > DIAGNOSTYKA > INFORMACJE O SIECI. W temacie maila podaj proszę nick z forum.

Komentarz

Witam, czy problem został rozwiązany? U mnie występuje podobny problem, tzn jeśli łączę się siecią domową (router wi-fi) wszystko jest ok, natomiast jeśli ustanowię połączenie z telefonu jako przenośny hot spot, dekoder również się łączy poprawnie z siecią lecz gdy wchodzę w vod wyskakuje ten sam komunikat co u manyman tzn brak polaczenia z internetem sprawdz konfiguracje swojego polCZENIA INTERNETOWEGO I SPROBUJ PONOWNIE. Sprawdzane na dwóch telefonach i na każdym jest to samo. Jakieś sugestie?

Komentarz

U mnie hotspot na telefonie też nie działa, ktoś miał podobny problem?

Komentarz

mam dokładnie to samo, walczę z tym już 2 dzień

Komentarz

@marcin.kosmala,
            skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Podaj proszę jaki jest sposób łączenia dekodera z siecią (WIFIczy LAN), kto jest dostawcą internetu, podaj również zewnętrzny adres IP.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+