Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak niektórych kanałów na dekoderze dodatkowym

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #16
  Ustawienia fabryczne przywracałam już kilka razy- to również nie rozwiązało problemu.

  Komentarz


  • #17
   Jeżeli masz konwerter twin lub quad to należałoby jeszcze sprawdzić czy problem nie leży w uwalonym jednym wyjściu konwertera. Najlepiej zamienić kable przy konwerterze i sprawdzić czy są różnice w odbiorze.
   nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

   Komentarz


   • #18
    Kask, mam dokładnie taki sam problem. Nasze anteny podłączone są do multiswitcha (rodzaj rozgałęźnika) i kable rozchodzą się do kilku mieszkań . Do mojego idą dwa. Jeden do salonu, gdzie mam czarny dekoder, na którym działają wszystkie wykupione kanały a drugi kabel do sypialni, gdzie nie działa mi kilka z nich. Bez sprawdzania, mogę zgadywać że nie działają te, z puli konkretnego transpondera.

    Teraz eksperyment, zamieniam dekodery miejscami i cud, wszędzie działa wszystko. Wracam biały do sypialni i poziom jakość spada do 0. Idę o zakład, że ten biały mediaBox ma po prostu niższą czułość - czyli gorszy odbiornik i już kilka decybeli mniej i przestaje działać.

    Wzywałem już technika do regulacji i wg niego ustawienia są poprawne. Ciężko jest też skonfrontować jego regulację z tym co odbiera dekoder, bo skala od 0 do 100 nie ma żadnego odniesienia do mocy sygnału w dB. Poza tym, jeżeli dekoder ma niską czułość, to poziom sygnału też będzie źle wskazywał.

    Podpisałem dwuletni kontrakt i szlag mnie trafia, do tego stopnia, że jestem gotowy podziękować za taką definicję rozrywki...

    Komentarz


    • #19
     mam taki problem mam telewizję nc+ na kartę. Używam ją już kilka lat i nie było żadnych problemów. Aż do zeszłego tygodnia sygnał zanikł wezwała fachowca do ustawienia anteny w chwili obecnej siła 89 jakość 68 i jest tylko parę kanałów takich jak tv Polonią TVP info a na innych pisze kanał niedostępny dzwoniłam do nc+ aby wysłali sygnal minęło 48 Godz i nadal n8c się nie zmienilo

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+