Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekodery 4k ultra box oraz wifi box - kable, router?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekodery 4k ultra box oraz wifi box - kable, router?

Witam.
    Nie wiem czy dobry dział premium czy multiroom standard. Piszę w imieniu Teścia bo mu pomagam, dokupił usługę multiroom z dwoma dekoderami "4k ultra box" oraz "wifi box", niestety w umowie nie widzi czy ma multiroom standard czy premium, płacić teraz będzie 92 czy 102 zł... wiem że dopłacił niewielką kwotę za "4k".Trochę szukałem info na www ale wiele jest sprzed 3-4-8 lat a tu mogło się wiele zmienić. Mam dwa pytania:

1. Czy wystarczy aby tylko jeden dekoder miał wpięty kabel antenowy?
    (Na stronie nc+ jest info że wszystkie muszą mieć kabel ale na stronie nie ma info o premium a na forum wyczytałem że w premium wystarczy kabel w jednym dekoderze )
    2. Na co zwrócić uwagę przy kupnie routera wi-fi aby multiroom działał płynnie?
    (w multiroom standard dekodery wymieniają się tylko kodami więc przepustowość wifi nie jest ważna, ale w tym przypadku ? Standard wifi gwarantuje wysoką przepustowość ale może jakieś inne ważne parametry jak moc anteny? Między dekoderami są dwie ściany i ok 8m)

Niestety obsługa w punkcie sprzedaży nc+ jest bardziej zainteresowana podpisem na umowie niż tym co ponad nim, i w pkt.1 twierdzi co innego niż konsultant przez telefon.
Pracuję...
X
nc+