Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pojawienie się w MENU opcji MR Standard.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pojawienie się w MENU opcji MR Standard.

Witam.

Przed dwoma dniami po włączeniu dekodera pojawiła się informacja o aktywacji opcji MR Standard i w Menu dekodera pojawiła się
    dodatkowa ikona MR Standard.
    Usługa MR funkcjonuje dalej w wersji Premium.
    Czy firma szykuje się do ostatecznego wyłączenia usługi Premium, czy też dekoder z automatu dostał taką funkcjonalność?
    Umowa moja kończy się w listopadzie (wypowiedzenie w systemie).
    Panasonic TX P46S20E
    abonent od 27.10.2006 - nc+ U+, 6c+, VOD c+

też mi się takie info pojawiło, ale mr premium nadal działa, umowę co dopiero podpisałem do 08-2020,
    wydaje mi się, że do jednego mr premium będzie teraz można dobierać kilka mr standard,
    turboBOX+
    BOX+new
    multiroom premium WIFI

Komentarz

Usługa Multiroom Premium może zostać w każdej chwili zastąpiona przez usługę Multiroom Standard (stąd zapewne mialo miejsce pojawienie się zakładek), bądź też wycofana gdyż jest świadczona na okresie nieoznaczonym, w przeciwieństwie do głównej umowy i jej wycofanie nie wymaga zgody abonenta.
      Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-09-10, 12:16.

Komentarz

czyli jak pewnego dnia obudzę się i zamiast mr premium będę miał mr standard, to nie będę mógł wypowiedzieć umowy z tego powodu? a jestem w nc+ miedzy innymi z tego powodu,
        turboBOX+
        BOX+new
        multiroom premium WIFI

Komentarz

Usługa Multiroom Premium nie jest już oferowana przez nc+. Jej dotychczasowi abonenci korzystają z niej obecnie na warunkach standardowych. Płacą również za nią cenę standardową 20 zl a nie promocyjną jak było wcześniej. W przypadku umów Standardowych bez udzielonej promocji usluga ta może zostać wycofana bez zgody abonenta. W sytuacji w której operator zaprzestałby udostępniania usługi Multiroom Premium, abonentowi w dowolnej chwili przysługuje prawo do rezygnacji z opcji Multiroom.

Innaczej sprawa ma się z abonentami ktorzy mają w umowie opcję Multiroom Premium na warunkach promocyjnych np. 10 zł mies. / 24 m. (<20 zł mies.) wówczas abonentowi w przypadku wycofania usługi Multiroom Premium przysluguje prawo do rozwiązania umowy przed uplywem jej końca.

Należy rownież pamietać ze będąc na okresie nieoznaczonym, wycofanie usługi lub jakiekolwiek zmiany w umowie również nie wymagają zgody abonenta.
          Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-09-10, 12:20.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+