Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podłączenie dekoderów bez kabla ethernet

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• podłączenie dekoderów bez kabla ethernet

Witam,
    przeprowwadziłem się z mieszkania do domu jednorodzinnego i na ten moment nie mam możliwości poprowadzenia kabla ethernetowego pomiędzy dekoderami do innych pokoi.Chciałbym podlączyć dekodery bez kabla ethernetowego bez wymiany dekoderów na inne,ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
    Mam w domu internet z firmy TOYA z modemem wifi "cisco EPC3928" oraz dwa dekodery turboBox+/PVR ADB 5720SX i Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S).
    Moje pytanie,czy jeżeli dekoder główny podepnę do modemu cisco kablem ethernetowym to drugi dekoder po dokupieniu adaptera wifi będzie działał i czy będę normalnie odberał programy?Chciałbym jeszcze dołożyć dodatkowe dekodery do dwóch kolejnych pokoi.Jeżeli tak to jakie musiałbym kupić adaptery aby wszystko prawidłowo działało.

a.osmolak

jeśli zakupisz adapter i skonfigurujesz go pod swoją sieć to jak najbardziej będzie działać taka instalacja, zakładając w miarę dobry zasięg na linii router-adapter. Co do modelu to sam korzystam pod 1 z dekoderów z TP-LINK WR702 ND w trybie Client i w pełni realizuje swoje zadania.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+