Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podłączenie dekoderów bez kabla ethernet

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • podłączenie dekoderów bez kabla ethernet

  Witam,
  przeprowwadziłem się z mieszkania do domu jednorodzinnego i na ten moment nie mam możliwości poprowadzenia kabla ethernetowego pomiędzy dekoderami do innych pokoi.Chciałbym podlączyć dekodery bez kabla ethernetowego bez wymiany dekoderów na inne,ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
  Mam w domu internet z firmy TOYA z modemem wifi "cisco EPC3928" oraz dwa dekodery turboBox+/PVR ADB 5720SX i Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S).
  Moje pytanie,czy jeżeli dekoder główny podepnę do modemu cisco kablem ethernetowym to drugi dekoder po dokupieniu adaptera wifi będzie działał i czy będę normalnie odberał programy?Chciałbym jeszcze dołożyć dodatkowe dekodery do dwóch kolejnych pokoi.Jeżeli tak to jakie musiałbym kupić adaptery aby wszystko prawidłowo działało.

 • #2
  a.osmolak

  jeśli zakupisz adapter i skonfigurujesz go pod swoją sieć to jak najbardziej będzie działać taka instalacja, zakładając w miarę dobry zasięg na linii router-adapter. Co do modelu to sam korzystam pod 1 z dekoderów z TP-LINK WR702 ND w trybie Client i w pełni realizuje swoje zadania.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+