Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Multiroom bez dekodera głównego?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Multiroom bez dekodera głównego?

Kończy mi się umowa i postanowiłem, że przy przedłużaniu dodam sobie multiroom. Ponieważ mój dotychczasowy dekoder nie obsługuje multiroomu a nie chcę go zmieniać, dostałem ofertę, w której dodatkowy dekoder ma swoją oddzielną kartę i nie wymaga parowania, łączenia z dekoderem głównym itd. Rzeczywiście jest taka możliwość czy ktoś mnie wprowadza w błąd? Nie chciałbym wtopić na dwa lata...

zygzak73
    informuję, że w usłudze Multiroom Standard HD karty są sparowane z dekoderami. Aby zapewnić niezależny odbiór na każdym z posiadanych dekoderów należy do każdego z nich doprowadzić sygnał z instalacji satelitarnej. Drugim warunkiem konicznym jest połączenie wszystkich dekoderów w domowej sieci LAN - przewodowo lub poprzez wifi. Ze szczegółowymi informacjami o usłudze Multiroom można zapoznać się pod adresem: http://ncplus.pl/oferta/multiroom

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

No to podszkolcie sobie konsultantów, bo kit wciskają.

Komentarz

@zygazk73
        dziękuję za przesłane uwagi. Przekazałam je do właściwego działu.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+