Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naziemna Telewizja Cyfrowa

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dawid_nc+
    założył(a) wątek Naziemna Telewizja Cyfrowa

Naziemna Telewizja Cyfrowa

W tym wątku prowadzimy dyskusję na temat CYFROWEJ TELEWIZJI NAZIEMNEJ (DVB-T).

• charon80
    replied
    Moim zdaniem naziemna TV jest przy posiadaniu SAT dobrym rozwiązaniem dla dodatkowych telewizorów w domu jeżeli nie chcemy multi-rumu.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @roobik,
    według mojej wiedzy, nie sprzedajemy tych tunerów na własność, a jedynie wynajmujemy na czas obowiązywania umowy. W tej sytuacji zwrot jest konieczny, a brak zwrotu wiąże się z karą. Abym natomiast mógł udzielić odpowiedzi w 100% sprawdzonej, muszę zweryfikować w systemie status dekodera, co będzie możliwe po otrzymaniu odpowiednich danych. Dlatego też, ponownie proszę o kontakt przez doradcę.

Leave a comment:

• roobik
    replied
    Jeśli nie sprawi kłopotu- proszę o odpowiedź tutaj na forum

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @roobik,
    proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Leave a comment:

• roobik
    replied
    Po rozwiązaniu umowy oddałem tylko kartę. Nie kazali mi oddawać urządzenia. Dlatego pytam czy się na coś przyda

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @roobik,
    ten tuner oferowany jest tylko w ramach dzierżawy po zawarciu umowy abonenckiej. Dlaczego nie posiadasz karty?

Leave a comment:

• roobik
    replied
    Dziękuję za tak szybką odpowiedź.

Ostatnie pytanie:
    co z tym sagemem mogę zrobić (w sensie czy podłączając go do talerza będę miał w ogóle jakieś kanały - niekoniecznie polskie). Czy bez karty się obejdzie?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @roobik,
    wifiBOX+ nie posiada wbudowanego tunera DVB-T, więc za jego pośrednictwem nie ma możliwości oglądania kanałów NTC.

Leave a comment:

• roobik
    replied
    DISW74 a naziemna tv cyfr.

Witam.
    Posiadam odbiornik Sagemcom DISW74 a moje pytanie jest takie:
    czy jest możliwość oglądania programów z naziemnej tv? Czy muszę zmieniać oprogramowanie (rozwiązana umowa), a jak tak, to ile to kosztuje?

Czy może wystarczy sama antena podłączona do tego Sagema?

ps.
    jeśli nie w tym dziale -przepraszam i proszę o przeniesienie.

Leave a comment:

• soszek
    replied
    Czy mając wyłączony sygnał ze względu na opłaty jest jakaś opcja na oglądanie kanałów z cyfrowej telewizji naziemnej? Dekoder to Phillips PVR HD

Leave a comment:

• Leon
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    Rybacy Radzieccy zmierzyli zabitego wieloryba i od głowy do ogona miał 14 metrów, a od ogona do głowy 12 metrów. Z Moskwy otrzymali odpowiedź, że nauka radziecka zna już takie przypadki: np. od wtorku do czwartku jest 2 dni, a od czwartku do wtorku 5 dni.
    olo, już dawno się tak nie uśmiałem.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    @TurboLuk Zależy jak liczyć. Jedynka i dwójka SD i HD (to właściwie 2 kanały nie 4), a poza tym w wielu miejscach TV Regionalna jest w jednej wersji nie dwóch sąsiednich. Zresztą liczby "rzuciłem" tylko jako przykład, a nie konkret.
    Rybacy Radzieccy zmierzyli zabitego wieloryba i od głowy do ogona miał 14 metrów, a od ogona do głowy 12 metrów. Z Moskwy otrzymali odpowiedź, że nauka radziecka zna już takie przypadki: np. od wtorku do czwartku jest 2 dni, a od czwartku do wtorku 5 dni.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    Tragizujesz. Jak na ofertę bezpłatną dla tych co nie chcą płacić za telewizję nie jest tak źle. W wielu miejscach były zaledwie 3 lub 4 kanały telewizyjne (analogowe), a teraz jest 18, a za mniej niż rok będzie 22. Poza Polo TV czy ATM Rozrywka są też kanały często oglądane także w platformach satelitarnych.
    Dobrych kanałów, na których nadawcy zarabiają sprzedając prawa do ich oglądania platformom i kablówkom w NTC nigdy nie będzie i z tym faktem trzeba się pogodzić.
    Juz teraz jest 22

TVP 1
    TVP 1 HD
    TVP 2
    TVP 2 HD
    TVN
    TVN 7
    TVP INFO Katowice
    TVP INFO Kraków
    Puls
    Puls 2
    Polsat
    Polsat Sport News
    TTV
    Eska TV
    Polo TV
    TVP Polonia
    TVP Kultura
    TVP Rozrywka
    TVP Historia
    TV 4
    TV 6
    ATM Rozrywka

+TVN HD (w Warszawie)

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) abidabi Zobacz post
    Jak się pojawi mozliwość odbioru z DVB paczki Canal+ wraz z najlepszymi programami które są nadawane w NC+ to się nad tym zastanowie. W aktualnie stanie rzeczy to są nadawane same gnioty ATM, Polo i kilka innych badziewi dla "wiesniaków". Cyfrowa telewizja naziemna to gorzej niż tragedia.
    Tragizujesz. Jak na ofertę bezpłatną dla tych co nie chcą płacić za telewizję nie jest tak źle. W wielu miejscach były zaledwie 3 lub 4 kanały telewizyjne (analogowe), a teraz jest 18, a za mniej niż rok będzie 22. Poza Polo TV czy ATM Rozrywka są też kanały często oglądane także w platformach satelitarnych.
    Dobrych kanałów, na których nadawcy zarabiają sprzedając prawa do ich oglądania platformom i kablówkom w NTC nigdy nie będzie i z tym faktem trzeba się pogodzić.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+