Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naziemna Telewizja Cyfrowa

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

DISW74 a naziemna tv cyfr.

Witam.
    Posiadam odbiornik Sagemcom DISW74 a moje pytanie jest takie:
    czy jest możliwość oglądania programów z naziemnej tv? Czy muszę zmieniać oprogramowanie (rozwiązana umowa), a jak tak, to ile to kosztuje?

Czy może wystarczy sama antena podłączona do tego Sagema?

ps.
    jeśli nie w tym dziale -przepraszam i proszę o przeniesienie.

Komentarz

@roobik,
      wifiBOX+ nie posiada wbudowanego tunera DVB-T, więc za jego pośrednictwem nie ma możliwości oglądania kanałów NTC.

Komentarz

Dziękuję za tak szybką odpowiedź.

Ostatnie pytanie:
        co z tym sagemem mogę zrobić (w sensie czy podłączając go do talerza będę miał w ogóle jakieś kanały - niekoniecznie polskie). Czy bez karty się obejdzie?

Komentarz

@roobik,
          ten tuner oferowany jest tylko w ramach dzierżawy po zawarciu umowy abonenckiej. Dlaczego nie posiadasz karty?

Komentarz

Po rozwiązaniu umowy oddałem tylko kartę. Nie kazali mi oddawać urządzenia. Dlatego pytam czy się na coś przyda

Komentarz

@roobik,
              proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Jeśli nie sprawi kłopotu- proszę o odpowiedź tutaj na forum

Komentarz

@roobik,
                  według mojej wiedzy, nie sprzedajemy tych tunerów na własność, a jedynie wynajmujemy na czas obowiązywania umowy. W tej sytuacji zwrot jest konieczny, a brak zwrotu wiąże się z karą. Abym natomiast mógł udzielić odpowiedzi w 100% sprawdzonej, muszę zweryfikować w systemie status dekodera, co będzie możliwe po otrzymaniu odpowiednich danych. Dlatego też, ponownie proszę o kontakt przez doradcę.

Komentarz

Moim zdaniem naziemna TV jest przy posiadaniu SAT dobrym rozwiązaniem dla dodatkowych telewizorów w domu jeżeli nie chcemy multi-rumu.
                    Zakład pogrzebowy Szczecin
                    www.charon.szczecin.pl

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+