Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja antenowa z konwerterem UNICABLE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Instalacja antenowa z konwerterem UNICABLE

Wątek dotyczy konwertera UNICALBE.

Konwerter typu UNICABLE zaprojektowany jest tak, by podłączając do niego tylko jeden kabel koncentryczny zapewnić sygnał do kilku odbiorników satelitarnych (tunerów). Można więc zbudować instalację antenową dla dekodera HD z nagrywarką, w której konwerter połączony będzie tylko jednym kablem z resztą instalacji, a rozdzielenie sygnałów dla wejść antenowych dekodera zostanie przeprowadzone w jego pobliżu.

Mam pytanie czy operator NC+ udostpenia w przypadku dekodera ADB Monsterbox technologie SCR. Jezeli tak to jaki ewentualnie konwerter typu Unicable SCR jest polecany przez operatora oraz gdzie mozna znalezc opcje w menu dekodera, zebu sprawdzic czy ten typ konwertera obsluguje moj Monsterbox 1TB.
    Pakiet Platinum, Multiroom Standard
    dekodery: Monsterbox plus Nbox

Komentarz

Witam, mam dekodery mediaBOX+ oraz BOX+ HD i wykupioną usługę multiroom. Czy zakup https://akcesoria.ncplus.pl/akcesori...nglecable.html umożliwi mi odbiór telewizji na dwóch odbiornikach, nagrywanie podczas oglądania innego programu (niż nagrywany) oraz uruchomienie nc+GO?

Komentarz

Który konkretnie dekoder BOX+ posiadasz? Podaj proszę pierwsze 4 litery numeru seryjnego odbiornika (widoczny na spodzie dekodera).

Komentarz

Pierwsze litery to: BSKA

Komentarz

Jesli to jest ten bialy dekoder z wyswietlaczem i niebieskim menu to nie podłączysz bo niema takiej opcji w tym dekoderze... musialbys miec ten mniejszy box+ 2849

Komentarz

chyba ze pociagniesz dwa kable i bialy podłączysz pod lnb a media pod scr.
              przy media dajesz rozgaleznik i podlaczasz pod oba wyjscia antenowe , rozgaleznik musi przepuszczac napiecie tylko w jedna strone od dekodera do anteny.
              Ostatni raz edytowany przez DanK; 2013-10-16, 22:04.

Komentarz

Może dokładniej - z opisu na stronie tego konwentera, nie jest dla mnie jasne czy to konwerter, który ma dwa niezależne wyjścia: zwykłe Universal i SCR (Unicable). Chcę podłączyć czarny dekoder pod SCR (przy dekoderze rozdzielić sygnał) a biały dekoder pod Universal. Czy w tym wypadku oba wyjścia to SCR i wtedy białego dekodera nie można podłączyć?

Komentarz

tak jedno wyjscie jest normalne lnb a drugie scr zobacz odp wyzej dodalem

Komentarz

Pytanie zadałam gdy dostałam odpowiedź chciałam się upewnić przed zakupem aby nie było niespodzianek - dziękuję PS a dla pewności http://www.brack.ch/sat-verteiler-1-auf-2-54535 - tak?

Komentarz

dokladnie

Komentarz

Bardzo dziękuję. U nas w domu to ja jestem "naczelnym technikiem" nie z racji wiedzy a dzięki dociekliwości i cierpliwości ;) wątpię czy tym razem to wystarczy, ale jak kupię to co trzeba, to przynajmniej monterowi śmiało na ręce będę patrzeć - dziękuję za pomoc

Komentarz

ciesze sie ze moglem pomóc na odpowiedz przedstawiciela pewnie bys sie nie doczekal ja czekam juz tydzien w innym temacie a jak pytalem w punktach nc+ o mozliwosc podpiecia dekoderow jednym kablem to powiedzieli ze zaden dekoder tego nie obsluguje i patrzyli na mnie jakbym sie z choinki urwal
                          Ostatni raz edytowany przez DanK; 2013-10-16, 22:59.

Komentarz

Witam
                            Chciałem uruchomić multiroom ale mam tylko jeden kabel posiadam dekoder PACE 7241/91 czy on będzie działał z unicable ?

Komentarz

Witam
                              Chciałem uruchomić multiroom ale mam tylko jeden kabel posiadam dekoder PACE 7241/91 czy on będzie działał z unicable ?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+