Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączenie dekodera do anteny satelitarnej (instalacja dwukablowa).

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Czego oczekiwałeś? Zaklęć, znaków dymnych, egzorcyzmów nad anteną? Ustawienie anteny to max. 5-10 minut. Jeżeli antena jest krzywa, uszkodzony konwerter, czas się wydłuża o wymianę na w pełni działające. Samych czasz staram się nie "prostować", wtedy wymiana na nową.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Witam, u rodziców jest NC+ z multiroomem, podłączone jest to tak:
      Głowny dekoder do talerza 80cm
      multiroom do talerza ok 60cm nie wiem dokladnie
      Oba dekodery są połączone kablem LAN.

w multiroomie czasami ucieka obraz zacina sie znika.

Dzis postanowilem kupic nowy konwenter na 4 wejscia. Quad Inverto black premium
      Podlaczony zostal do talerza 80cm i do niego kable od dekodera i multiroma i okazalo sie ze w multiroomie nie ma obrazu dioda czerwona mruga i godzina sie nie pokazuje wogole, na glownym dekoderze ok.
      W ustawieniach glownego dekodera zmienilem na dwie anteny i nie chce wogole listy kanalow pobrac.
      Czy przyczyna moze byc np za maly talerz ? Czy moze jak dalem nowy kabel koncentryczny z multiroma do talerza 80cm za malo obskrobalem go i drut za malo moze wystawac?
      a moze jakas roznica w ktory dekoder w konwenter wkrece w jakie miejsce ? Lub jak dokladnie ustawic ustawienia po takiej zmianie widzialem opcje na jedna i dwie anteny.
      Dzieki za pomoc.
      Dodam że jak podłącze stary talerz spowrotem do multirooma to jest ok.

Komentarz

Witam.jestem tu nowy i od razu kilka pytan?:
        1)kupilem nowy telewizor (dekoder satelitarny wbudowany)i chcialbym podlaczyc kable antenowe bezposrednio do TV.tu pojawia sie problem(dla mnie) bo kable sa 2 wejscie 1-czego potrzebuje???
        2)chcialbym korzystac z modulu CAM Cl+ i jako,ze ten modul mozna otrzymac tylko z nowa umowa to pytanie czy karta bedzie dzialac z innym modulem(TV to SONY BRAVIA KD55S85C)
        Z gory dziekuje za pomoc.

Komentarz

Antena 80 będzie na pewno lepsza o 60 czy 70. Jak masz Konwerter Quad to sprawdź wszystkie 4 wyjścia.
          Zakład pogrzebowy Szczecin
          www.charon.szczecin.pl

Komentarz

Pomocy. Pierwszy raz uruchamiam nc+. Sat zamontowana. Sila 100i jakosc 57 a nie chcę wyszukać kanalow

Komentarz

Beatrix777
              jaki dekoder? Iloma kablami dekoder podłączony do anteny? Czy masz plansze o nazwie Ekran Aktywacyjny?
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+