Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączenie dekodera do anteny satelitarnej (instalacja jednokablowa)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Witam. Mam pytanie czy po zmianach oprogramowania turbodekodera jest możliwość podłączenia go jednym kablem antenowym ? Jak wchodzę w Setup dalej Antena nie ma możliwości ustawienia aby instalacja była 1 antenowa , nie mogę znaleźć jak "odznaczyć" tą drugą antenę ? Czy jest taka możliwość wiem że kiedyś była. Dziękuję za pomoc .

Komentarz

Tutaj jest temat o turbobox i jednym kablu i wyjasnienia:

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=68342

Komentarz

Witam.
        napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
        ... nie mogę znaleźć jak "odznaczyć" tą drugą antenę ?
        W dekoderze działającym jako główny w usłudze Multiroom Premium HD nie ma okna wyboru, ponieważ podłączenie dwóch sygnałów antenowych jest niezbędne. Okno wyboru jest dostępne w mediaBOX+ i turboBOX+ (menu ustawień (SETUP) INSTALACJA / ANTENA) działających w usłudze Multiroom Standard HD oraz bez usługi multiroom.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Problem z instalacjami telewizyjnymi w nowych blokach, szczególnie tych dużych nie jest ani łatwy ani trywialny.
          Z reguły nieźle się spisuje klasyczna instalacja telewizji naziemnej, bo tą przy pomocy stosunkowo tanich wzmacniaczy i rozdzielaczy łatwo jest rozdzielić.
          Problem dotyczy jednak już instalacji satelitarnych, gdzie do każdego mieszkania powinna trafić niezależna nitka z multiswitcha. A to ze względów oszczędnościowych nie zawsze jest przez wykonawców zrobione, albo łączna długość kabli do anteny przekracza nawet 100 metrów - co rzutuje na parametry odbieranego sygnału.
          Zobacz nowości na techsat24.pl

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+