Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki konwerter do UltraBOX+ 4K?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaki konwerter do UltraBOX+ 4K?

Witajcie,

Planuje zakup nc+ z dekoderem UltraBOX+ 4K. Jednak wyczytałem, że w komplecie z anteną nc+ dodaje konwerter Twin, który nie w pełni obsłuży ten dekoder. Jaki konwerter byście polecili?

sCoreee, jaką ofertę chcesz kupić, z Multiroom czy bez? Czy chcesz korzystać z satelity Astra i Hotbird jednocześnie?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Aleksandra_nc+, pakiet sportowy extra+ z canal+ i eleven. Aktualnie bez multiroom, moze kiedys. Satelita tylko hotbird.

Komentarz

sCoreee sugeruje zatem zakupienie konwertera Unicable.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Cześć

Podłączę się do tematu bo sam zastanawiam się nad wymiana dekodera mediabox+ na 4k. Posiadam instalacje lbn Twin z 2 kablami. Czy w moim przypadku nie byłby lepszy zakup konwertera w systemie Wideband LNB żeby wykorzystać wszystkie 8 głowic, zapping i dodatkowe funkcje, które umożliwia dekoder nowej generacji ? Dekoder ma być podłączony bez opcji multi room, switch i tym podobnym instalacji, satelita tylko hotbird, talerz 80 cm.

Pozdrawiam

Komentarz

gogigi79, jeżeli chcesz korzystać z wszystkich funkcji dekodera 4K zalecamy konwerter Wideband.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+