Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Astra i Hotbird i nagrywanie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Astra i Hotbird i nagrywanie

wiem wiem.. bylo juz na ten temat ale dla mnie nie jasne odpowiedzi..
    Mam dekoder Mediabox+ z funkcja nagrywania.. Do tej pory byl podlaczony fo satelity 1 kablem i dlatego tez nie moglam ogladac wszystkich programow podczas nagrywania.
    Teraz chcialabym to jednak zrobic.. i doprowadzic 2 kable do satelity i dekodera.. aleee.. chcialabym z tego samego *talerza odbierac rowniez niemiecka tv.. Wiec Astre i Hotbird z jednego..
    Co ja potrzebuje.. ?
    Talerz 80 mam.. i co dalej?? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz.. jak dla blondynki ;) lista zakupow i juz!!
    Slicznie z gory dziekuje!
    A i inna sprawa.. Zamowilam opcje Superpremium z multiroom, z dekoderem Wifi ale nie ten K4 tylko ten bialy..
    Ale wlasnie bede musiala zrezygnowac.. Pani mi powiedziala, ze od glownego dekodera musza wyjsc 2 kabla i od dodatkowego 1.. Wiec chyba nie ma opcji podlaczenia dodatkowej satelity *Hotbird/Astra?

Bylabym wdzieczna za odp na obydwa pytania.

melekmonika85 do takiej konfiguracji musisz kupić konwerter typu Unicable. Czasza anteny może pozostać taka sama (80cm). Podłączysz Astre, HotBird i Multiroom.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Konwerter Unicable nie obsłuży Astry i HB (na wyjściu SCR).
      Tutaj najlepiej sprawdzi się monoblock quad. Dwa kable do tunera głównego, a dwa pozostałe wyjścia będą dla multiroom'u.
      Ostatni raz edytowany przez porcupine3; 2018-07-10, 13:14.

Komentarz

porcupine3, owszem monoblock quad to również dobre rozwiązanie.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+