Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak sygnału na ant. 2 - niecodzienny przypadek !?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak sygnału na ant. 2 - niecodzienny przypadek !?

Witam,

postaram się wszystko napisać dosyć prosto, aby można było mnie zrozumieć ;) Mam dekoder wifi Premiumbox+ podłączony pod konwerter z czterema wejściami (1 jest zepsute już sprawdziłem wcześniej, pod 1 podpięty jest Cyfrowy Polsat, 2 pozostałe są na nc+). Od jakiegoś czasu wyskoczył mi komunikat, że jest brak sygnału na wejściu ant. 2 - sprawdzałem w diagnozie i rzeczywiście albo nie było sygnału, albo pojawiał się po uruchomieniu diagnozy ok. 30-40 sekund później...

Przemieniłem kable na konwerterze i bez problemu obydwa sygnały mają: siłę 100 % jakość 50-60 % ale okazuje się, że nagle nie mam HBO, CINEMAX 1, CINEMAX 2 i paru innych kanałów ? Restartowałem dekoder nic nie pomogło dalej tych kanałów nie było. Zmieniłem kable przy dekoderze, nie przy satelicie i HBO oraz pozostałe kanały są znowu dostępne, ale znowu co jakiś czas pojawia się brak sygnału na ant. 2....

O co chodzi proszę o pomoc ??! bo pogoda nie dopisuje, siedzę w robocie na popołudnie i nie za bardzo mam czas na kombinowanie z satelitą etc... a chciałbym mieć dla rodziny w pełni działającą telewizję...
Pracuję...
X
nc+