Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wifibox+ z anteną Selfsat (płaska) - nie działa!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wifibox+ z anteną Selfsat (płaska) - nie działa!

Witam wszystkich serdecznie,

Zarejestrowałem się ponieważ nie mogę sobie poradzić z następującą sprawą:

W końcu zdecydowałem się na wymianę dekodera z BOX+ (ADB 5800S) na Wifibox+.
    BOX+ miałem zainstalowany z anteną Selfsat H30D (szczegóły http://www.selfsat.com/download/01_s...Spec_sheet.pdf). Wszystko działało.

Niestety, po podłączeniu Wifibox+ do tego samego kabla... siła i jakość 0%. Czy może coś trzeba pozmieniać w ustawieniach?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
    Pozdrawiam

Nic się nie zmienia. To taka sama antena jak każda inna. Tak swoją drogą jeżeli chcesz oglądać za pomocą tego czegoś to życzę powodzenia.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

napisał(a) therektor Zobacz post
      Nic się nie zmienia. To taka sama antena jak każda inna. Tak swoją drogą jeżeli chcesz oglądać za pomocą tego czegoś to życzę powodzenia.

Używałem tej anteny przez 6 ostatnich lat, więc problemu nie mam.
      Biorę kabel, włączam do starego dekodera, jest jakość / siła - programy działają. Biorę ten sam kabel i wkręcam do nowego dekodera, brak jakości, brak sygnału...

Komentarz

Tak, tak... no innym z for (tematycznych) ostatnio też ktoś się wygłupia, ile to on anten nie poustawiał i jakie te flaty są wspaniałe. Zysk max. porównywalny z zone 1 sky uk, ta antena nadaje się tylko dla tych co te anteny produkują i sprzedają żeby zarabiać pieniądze. matzioos być może dek jest uszkodzony, chyba że gdzieś indziej działa to wtedy szukaj jednak problemu w antenie.
        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+