Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słaba jakość sygnału

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Słaba jakość sygnału

Cześć,

co może być powodem, że sygnał jaki osiągam to max 35% przy antenie 80cm. Ustawiam antenę na mierniku, na transponderze 11508V (DVBS2), gdzie na pokazuje mi 62%, to dekoder wykazuje max 35%. Zmieniałem konwerter i jest to samo. Co jej może przeszkadzać ? Za nic nie mogę złapać mocniejszego sygnału. Początkowo myślałem, że to świerk zasłania, przeniosłem na drugą stronę balkonu i jest to samo.

ziaro
    jeśli przy wkorzystaniu miernika sygnału, jakość nadal postaje na poziomie 35% może to oznaczać że sygnał jest blokowany przez dzrew o którym wspomiałeś. Rozumiem, że zmieniłeś lokalizację anteny ale mimo wszystko jest to najprawdopodobniej ten problem. Sugerowałabym abyś skontaktował się z instalatorem anten w Twojej okolicy. Zweryfikuje problem na miejscu.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Niekoniecznie
      Mam tak samo. Dekoder od multiroomu pokazuje jakość 80-90%, stary turbodekoder tak samo (czyli jakośc naprawde dobra, antena ustawiona dobrze), a nowy wifi premium box 40-59%. Niestety na samym pokazywaniu innej jakości sygnału niż pozostałe dekodery nie kończy się. Przy gorszej pogodzie jest dramat.
      Chociażbym nie wiadomo co robił z anteną - więcej wyciągnąc się nie da. Zmieniałem już sam dekoder, ale jest to samo. Zmieniałem konwerter i kable to samo. Zmieniłem lokalizacje anteny - to samo: dekoder od MR 80-90%, turbo tak samo, a "ten wynalazek najnowszy" lipa.
      Rece opadają, nie mam już pomysłów. Coś jest zwalone w tych premium boxach i tyle.

Komentarz

Drivi,
        odpowiedź pod tym adresem https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...65#post1275665
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+