Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siła 95% , jakość 0% Co zrobić?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Siła 95% , jakość 0% Co zrobić?

Dobry wieczór!

Właśnie urochomiłem nowy dekoder Media Box+ i chciałęm go aktywować, jednak nie działa. Dekoder pokazuje mi błąd i informuje mnie o tym, że jakość wynosi 0%, a siłą ok. 95%. Mam konfigurację jak na zdjęciu, a ruszanie satelity nic nie daje. Jest włączony tryb z dwoma antenami a DiSEqC również jest włączone. Konwerter typu Twin i kable koncentryczne są nowe. Proszę o pomoc.
    Konfiguracja

[UPDATE] Mam sygnał z hotbirda (ok. 35%) i super działa. Jednak nie umiem złapać sygnał Astry... Co może być tego przyczyną ? Konwerter dla Astry znajduje się po prawej stronie od konwertera dla hotbirda. Ruszanie i kręcenie tego konwertera nic nie daje. Proszę o pomoc

Komentarz

@patgle,
      jaki masz konferter czy jest to monoblock? Nie moge powiększyć zdjęcia aby sprawdzić. Czy masz może zrewnetrzny diseq? Zazanaczam, że to do Diseqa powinienieś wpiąc kable od anteny i to z Diseqa powinny wyjść kabele, 2- jeśli chcesz miec możliwośc oglądania i nagrywania lub 1-z tym ograniczeniem, że nie będziesz mógl nagrywać i jednocześnie oglądać TV.
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-09-01, 07:59.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+