Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czasowe braki sygnału

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czasowe braki sygnału

Witam
    Mam taki problem, od paru dni wieczorami wyskakuje mi komunikat "Brak sygnału na antenie 1" ostatnio znów było "Brak sygnału na antenie 2 i zacina się m.in. tvp1 i cbeebies. czasem nawet kanały Canal+ nie mają sygnału przez chwilę. Zaczyna się tak około 18 a o 22 już jest ok. Co to może być?

marcin0204,
    sprawdź proszę jakie są wskazania siły i jakości na obu antenach obecnie i około godziny 18.00-22.00 kiedy utrudnienia występują? Jaki masz dekoder?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dekoder mediaBOX+, sprawdzę po pracy i dam znać.

Komentarz

Witam ponownie, nie odpisałem, bo wszystko wróciło do normy ale teraz znów ten sam problem.
        Sprawdzałem i w czasie braku sygnału siła na antenie jest ok tylko jakość spada do zera. Co to może być?

Komentarz

@marcin0204,

jakość to informacja o ustawieniach anteny. Kanały nadawane są z różnych częstotliwości i to, że dana grupa kanałów odbiera w dekoderze nie będzie równoznaczne z tym, że wszystkie kanały dostępne w ofercie będą również poprawnie odbierać.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+