Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z sygnałem.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• problem z sygnałem.

witam mam problem. mam 4 dekodery. moj + 3 inne. problem jest dziwny . zanika sygnal tylko na 3 dekoderach tylko na kanalach tvn i tylko jak na mojim dekoderze wlacze kanaly cibibis ,polsat jim jam, baby tv, disney chanel hd , disney xd, cartoon network hd ,boomerang .jak u mnie na dekoderze jest np tvn hd lub inne kanaly na tamtych jest ok tylko niektore kanaly blokuja sygnal na 3 dekoderach.nie ma znaczenia jakie dekodery sa podlaczone do tych 3 wyjsc zawsze znikaja kanaly tvn jak ja wlacze na moim dekoderze np cartoon network.

Problem z separacją wyjść konwertera.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

lukaszczecin
      ​może byc to problem z konwerterem. Konieczne jest sprawdzenie czy nie jest on uszkodzony. W usłudze multiroom możesz korzystać z wszytkich odbiorników niezaleznie. Jeśli przy przełączniau poszczególnych kanłów wstępują problemy z innymi może to świadczyć o uszkodzeniu instalacji.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+