Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bezposrednie polaczenie anteny z TV..

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Bezposrednie polaczenie anteny z TV..

Witam.jestem tu nowy i od razu kilka pytan?:
    1)kupilem nowy telewizor (dekoder satelitarny wbudowany)i chcialbym podlaczyc kable antenowe bezposrednio do TV.tu pojawia sie problem(dla mnie) bo kable sa 2 wejscie 1-czego potrzebuje???
    2)chcialbym korzystac z modulu CAM Cl+ i jako,ze ten modul mozna otrzymac tylko z nowa umowa to pytanie czy karta bedzie dzialac z innym modulem(TV to SONY BRAVIA KD55S85C)
    Z gory dziekuje za pomoc.

Karta nie będzie działać.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

napisał(a) ewaldus Zobacz post
      Karta nie będzie działać.

Rozwin moze-dlaczego nie bedzie dzialala???

Komentarz

Ciężko poszukać info, ze karta jest parowania z decoderem lub modułem. Wszelkie tunery sat w TV są bardzo kiepskie. Nic nie zastąpi zewnętrznego tunera lub dekodera.

Komentarz

ewaldus nie kompromituj się. Wszystkie prepaidy działają bez problemu z uniwersalnym modułem conax. Jeżeli chodzi o nc+ to tylko "stare karty cyfry" w module aston (i wielu innych ale ten był kiedyś oficjalnym modułem dedykowanym przez c+) działają bez problemów. Dodatkowo bravia (jak wiele tv z wbudowanym dvb-s2) działa w w/w modułami znakomicie. Problem jest z nowymi kartami nc+ te nie działają teoretycznie nigdzie poza sparowanym dekoderem i karty po n z kanałami parowanymi ale tak jest nawet jeśli chciałbym używać własnego dekodera z tymi kartami.
          wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+