Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Probem z kanałami 94 Cbebies oraz 118 BBC BRITH HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kpina, poprostu kpina z abonentów. 2 miesiące nie możemy oglądać kanału za który placimy i NC+ ma to głęboko w poważaniu, ale jak tylko dzień po terminie nie zapłacimy rachunku to od razu dostajemy ponaglenie!
    C+ Sport & Film

Komentarz

Drodzy, zapewniam że zgłoszenie zostało przekazane i trwają pracę nad jego rozwiązaniem.

Komentarz

Czyli jednak jest coś nie tak.Dlaczego wobec tego na zgłoszony przez ICA problem dostałem odpowiedź,że mam iść do punktu i wymienić dekoder ?Przecież wymiana na taki sam model nic nie da.

Komentarz

Pewnie liczą, że ludzie bedą mieli dość czekania i sami wymienią dekodery na MediaBoxy czy PremiumPVR i sprawa sama się zakończy..
          C+ Sport & Film

Komentarz

Zróbcie w końcu coś z tymi kanałami bo nie idzie ich oglądać. Przecież za to płacimy ....

Komentarz

Jeśli można to proszę i mnie dopisać do tej listy co mają problem z tymi kanałami, zrobiłem tak jak infolinia poleciła sprawdziłem konwerter dekoder i dalej mam BER tak rozjechane, że oglądając BBC Brit można w szachy na ekranie zagrać bo takie kwadraty i ścięcia się obrazu robią :/.
              Happy Turbo SOFT user
              Płacić 1,99 za coś co inni mają za free - BEZCENNE

Komentarz

...nie wiem na jak długo, ale ku mojemu zdziwieniu pojawił się BBC Brit

Komentarz

Na tym transponderze są wyjątkowe wahania sygnału.Są dni,ze jakość oscyluje w okolicach 20% i kanał można w miarę spokojnie oglądać ale są dni że jakość spada do 0% i sygnału niema.W ubiegłym tygodniu wymieniłem dekoder na inny (turbo na turbo) problem pozostał.

Komentarz

U mnie problem przestał wystepować. Ber się uspokoił na 0.0 i nie ma już szatkowania. Dekoder nie wymieniany, antena nie ruszana więc NC+ to jest problem tylko po waszej stronie!

Ciekawe ile będzie spokoju z BBC, pewnie kilka miesięcy jak ostatnio i powtórka z rozrywki. Nawet nie ma żadnej informacji ze strony NC+ co i jak.
                    C+ Sport & Film

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+