Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobra jakosc siła a tv dalej niema

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dobra jakosc siła a tv dalej niema

Witam
    Prosiłbym o pomoc. Ustawiłem antene siła ma 97% jakosc 85% a tv dalej niema wyskakuje mi czerwony komunitak brak kanałów
    Pozdrawiam Maniek

@maniek2231,
    wskazanie jakości jest odpowiednie. Ale uzupełnij informację: jaki masz dekoder? Czy jest to pierwsze podłączenie sprzętu? Czy pojawia się komunikat, dotyczący braku uprawnień do posiadanego pakietu?
    Możesz samodzielnie wykonać reaktywację uprawnień na karcie logując się do internetowego centrum Abonenta - moje nc+ pod adresem: moje.ncplus.pl. Po zalogowaniu się należy wybrać pozycję /Szczegóły mojej oferty/ w menu po lewej stronie a następnie przejść do zakładki /Mój sprzęt/ i kliknąć w przycisk /Aktualizacja uprawnień/.

Komentarz

witam
      dekoder który posiadam to wifi premiumbox+ i wifiBOX+ i jest to pierwsze podłaczenie i wyskakuje mi tylko brak kanałów nic wiecej

Komentarz

@maniek2231,
        jeśli dekoder główny pozostaje cały czas na ekranie aktywacyjnym konieczne będzie doprecyzowanie ustawień anteny (nawet przy jakości 85%).
        Korekty ustawienia anteny należy dokonywać ostrożnie pamiętając, by poszczególne ruchy były nie większe niż kilka milimetrów. Po każdej korekcie należy odczekać kilka sekund, by dekoder mógł obliczyć i wyświetlić na ekranie telewizora aktualną jakość sygnału.

Ostatnią czynnością powinna być korekta ustawienia konwertera, można go bowiem obracać wokół jego własnej osi. Również w tym wypadku zalecana jest ostrożność i niewielki zakres pojedynczych ruchów.

Dopiero po pobraniu listy kanałów dekoder wyświetli obraz.

Komentarz

Ten sam problem, dekoder PACE, siła sygnału 4,5, jakość zielona, a nie ma kanałów, komunikat o braku podłączenia anteny, wczoraj dwie rozmowy z infolinią, każdy co innego mówił odnośnie ustawienia parametrów satelity w opcji ustawień, nie działa ani z ustawieniami HOT BIRDA, ani z ustawieniami przekazanymi przez konsultanta. proszę o pomoc.

Komentarz

Podłącz pod inną antenę, jak zadziała to trzeba by pokręcić konwerterem.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+