Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak uprawnień do odbioru tego programu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak uprawnień do odbioru tego programu

Witam, mam taki problem gdy włączam dekoder pokazuje się komunikat "Brak uprawnień do odbioru tego programu." i nie wiem co mam zrobić. Proszę pilnie o pomoc.

Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaram się Ci pomóc.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

zarejstrowalem sie tez tu specjalnie bo mnie k....a bierze mam to samo od rana mam napis Brak uprawnien do odbioru tego programu nic nie chodzi Placi sie takie pieniadze za abonament a tu jeszce waly krecą Oco tu chodzi do h...a ?!

Komentarz

Zapraszam Cię do kontaktu e-mail, postaramy się pomóc.

Komentarz

Postarasz sie pomoc czy pomozesz bo to jest roznica ?

Komentarz

Możesz o naszej skuteczności w tym temacie przeczytać opinie użytkowników forum w w tym wątku: https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=68070&page=58

Bywają sytuacje wyjątkowe, gdzie pomoc z naszej strony niestety nie zawsze (mimo chęci) jest skuteczna. Wiadomo - wyjątek czyni regułę.

Komentarz

Dobrze napisalem ci meila czekam na szybką reakcje z twojej strony i rozwiazanie problemu bo mi cisnienie skoczylo

Komentarz

napisał(a) 1908 Zobacz post
                Dobrze napisalem ci meila czekam na szybką reakcje z twojej strony i rozwiazanie problemu bo mi cisnienie skoczylo
                Chodzi uprawnienia wrócily do normy(oby jak najdłuzej) Interwencja przyniosła skutki cisnienie spadło wiec moge sie napic kawy .Narazie bez odbioru

Komentarz

Witam ja również mam ten sam problem, proszę o szybką pomoc !!

Komentarz

@ maaam11 napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Ludzie ileż można walczyć...

Proszę o pomoc "Brak uprawnień do odbioru tego programu" czy to jest żart? Gdy ktoś nie wykonuje swojej usługi poprawnie to nie może żądać systematycznego płacenia czy płacenia za usługę w całości. Proszę o pomoc Panowie/Panie administratorzy NC+.

Komentarz

Pomoc udzielona - przy okazji pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Komentarz

Witam. Potrzebuje pomocy jak powyżej. piszę maila w tej sprawie i liczę na pomoc. pozdrawiam

Komentarz

witam.mam mam problem brak uprawnien do odbioru tego kanału na wszystkich kanałach.Pisałam email ale zadnej odpowiedzi

Komentarz

brak uprawnien

rowniez czekam za pomoca w rozwiazaniu problemu.
                              caly czas "brak uprawnien do odbioru tego kanału"

mam tylko 2 kanały tvp info i tvp polonia .

E-mail zostal wyslany , nic tylko pozostaje czekac .

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+