Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada rodzicielska PIN

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Blokada rodzicielska PIN

WItam,
    korzystam z dekoderów Wifibox+ jako dodatkowych w usłudze Multiroom. Mam pytanie dot. blokady rodzicielskiej i kanałów z pakietu multiman. Pomimo, że w ustawieniach dekoderów wyłączyłem blokadę, każdorazowe przełączenie na jeden w ww. kanałów powoduje konieczność wpisania kodu PIN. Wydaje się, że kanały te mają blokadę rodzicielską włączoną "na siłę" przez operatora i ignorują ustawienia dekodera. To samo mam zresztą na dekoderze głównym. Czy można to wyłączyć, tak żebym to ja decydował za pomocą ustawień dekodera, czy chcę je blokować, czy nie? No i jeszcze drugie pytanie dot. samego wpisywania tego PIN-u. Na dekoderach dodatkowych Wifibox+ po wpisaniu 4-ro cyfrowego kodu muszę go jeszcze zatwierdzać klawiszem OK, natomiast na dekoderze głównym wpisanie czwartej cyfry powoduje automatyczną weryfikację całego wprowadzonego numeru, bez konieczności wciskania tego dodatkowego klawisza OK.

wocash78, kanały erotyczne są dodatkowo blokowane kodem pin. Każdorazowe uruchomienia kanały poprzedzone będzie PINem. Nie ma możliwości wyłączenia tej opcji.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuję za odpowiedź, chociaż stawia ona sens istnienia blokady rodzicielskiej w samym dekoderze pod znakiem zapytania. Nie widzę powodu, dla którego "nie ma możliwości wyłączenia tej opcji", skoro sam dekoder dysponuje wystarczającymi narzędziami, żeby to jego użytkownik mógł decydować o blokowaniu (lub nieblokowaniu) poszczególnych kanałów.
      A co z drugim pytaniem - dlaczego na jednym dekoderze (głównym) po wpisaniu 4 cyfr pinu od razu następuje jego weryfikacja, a na moich wifibox-ach trzeba jeszcze dodatkowo naciskać OK?

Komentarz

wocash78, różnica w zapamiętaniu kodu PIN jest związana ze różną specyfikacją tych dekoderów. Obecnie nie mam możliwości ujednolicenia tej ścieżki.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+