Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder pada ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder pada ?

Witam
    Otóż od wczoraj nie mogę włączyć telewizji.
    Na dekoderze widnieje napis "boot" ,a później "init" i dalej nic się nie dzieje. Odłączałem wszystko antenę zasilacz, kartę i dalej nic

Witam.
    Ja mam od wczoraj to samo.

Komentarz

Też mam tak od wczoraj wieczora. Myślałem że go szlag trafił, bo resetowałem dziada kilkanaście razy. Wieszał sié wcześniej z lekka kilka razy, ale nigdy nie aż tak.

Komentarz

Wczoraj wieczorem, podczas oglądania, przestał reagować na pilota i przyciski fizyczne, ale program nadal był odtwarzany. Po twardym resecie czyli wtyczka z gniazda, nie włączył się. Bootloader dochodzi do inicjowania systemu i zawiecha. Wizyta w serwisie z samego rana i Pan od ręki, w ciągu pięciu minut stawia go na nogi. Sprawa w tym, że za mną utworzyła się w tym czasie kolejka około dziesięciu osób z tym samym problemem. Oj, chyba komuś z działu software NC+ nie pykło z aktualizacją... Jakiś bug wypuszczony w sieć i serwisy mają robotę, a abonenci problem.

Komentarz

Mam to samo na sagemcom dsiw74 , tylko to dodatkowy dekoder do multiroomu . Aktualizacja uprawnień nic nie daje , resety też

Komentarz

Ok problem można tak rozwiązać , z innego forum " odłączyć dekoder od zasilania - wyciągnąć kartę - odłączyć kabel sat - podłączyć zasilanie - przywrócenie ustawień fabrycznych - na ekranie pierwszej instancji wyłączyć ponownie dekoder od zasilania - włożyć kartę oraz wkręcić wkrętke sat - podłączyć dekoder do zasilania = dekoder włączy się na pierwszej instalacji - zaakceptować co trzeba i dekoder wraca do żywych." U mnie zadziałało

Komentarz

Faktycznie działa. Dzięki. A jakie to "inne forum"?
              Coś na kształt Full extra + MR Standard x 3

Komentarz

napisał(a) arkadius333 Zobacz post
                Faktycznie działa. Dzięki. A jakie to "inne forum"?
                Na priv Ci wysłałem , nie wiem czy mogę tu pisać o konkurencji

Komentarz

witam, u mnie też od wczorajszego wieczora nie działa. cały czas "boot\init". próbowałam zrobić wg powyższej instrukcji, ale nie pomogło i to mnie martwi...

Komentarz

A co to znaczy "na ekranie pierwszej instancji" ? Mam ten sam problem

Komentarz

napisał(a) jerzaczek7 Zobacz post
                      witam, u mnie też od wczorajszego wieczora nie działa. cały czas "boot\init". próbowałam zrobić wg powyższej instrukcji, ale nie pomogło i to mnie martwi...
                      Byłem w salonie z tym problemem i otrzymałem taką samą instrukcję jak powyżej. U mnie zadziałało. Co nie zmienia faktu, że ten sprzęt bardzo często się zawiesza. Dzisiejsze problemy prawdopodobnie spowodowane błędną aktualizacją ze strony nc+

Komentarz

Problem rozwiązuje:
                        https://ncplus.pl/pomoc/dekoder-sie-...-go-zresetowac

Komentarz

u mnie zadziałało na minutę i znów to samo. Konia z rzędem temu kto się dodzwoni do obsługi technicznej. Jak się chce zamówić usługę odbierają praktycznie bez czekania.

Komentarz

Po dwóch tygodniach problem powrócił znowu i tym razem resetowanie dekodera nie pomaga !
                            Zrobiłem dokładnie to samo i wisi na ekranie PIERWSZA INSTALACJA, robie ponownie reset. tj odłączam wszystkie kabe i dalej nic...

Komentarz

Grz3chu, jakie są wskazania siły i jakości? Naciśnij przycisk + i sprawdź czy masz ustawione DVBS2 w pozycji Standard DVBS. Jeżeli tak to wybierz OK i pobierz listę kanałów.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+