Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy funkcja nagrywania i timeshifting będzie dostępna?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kiedy funkcja nagrywania i timeshifting będzie dostępna?

Podpinam szybki pendrive do dekodera ustawiam na zarządzanie automatyczne i timeshifting włączony zawsze i działa ok jednego dnia. Później pen się zapełnia i nie można nic nagrać ani przewijać. Nie widzę nawet opcji formatowania, trzeba co dziennie wyjąć i włożyć pendrive i zabawa od początku... Coś tu chyba nie halo...!

@@deusexe, jaką pojemność ma pendrive?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

SanDisk 32GB

Komentarz

W wifibox+ to norma, obojętne co się podepnie. Po jednym dniu przestaje działać bo pamięć sie zapełnia.

Komentarz

Stąd moje pytanie, chciałbym żeby to normalnie działało. Teraz to jest kpina, dostaję jeden dekoder w multiroomie nagrywający pozostałe 3 porażka.

Komentarz

Swoją sugestię powinieneś zgłosić do działu technicznego nc+ poprzez formularz "Napisz do Nas", znajdującego się pod adresem moje.ncplus.pl ,powinieneś tam opisać swój problem i sugestie zmian.

Komentarz

Drodzy,
              przekazałam zgłoszenie do działu technicznego. Przepraszam za utrudnienia i proszę o cierpliwość.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+