Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UniCable w wifiBOX+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• UniCable w wifiBOX+

Witam,
    Czy zestaw:
    wifi Premium BOX+
    wifiBOX+
    Będzie w pełni działał na wyjściu UNICABLE konwertera? W skrócie, czy oba te dekodery obsługują ten standard?

elradziu,

tylko dekoder wifi Premiumbox+ będzie obsługiwał ten standard.

napisał(a) elradziu Zobacz post
    Witam,
    Czy zestaw:
    wifi Premium BOX+
    wifiBOX+
    Będzie w pełni działał na wyjściu UNICABLE konwertera? W skrócie, czy oba te dekodery obsługują ten standard?

Komentarz

A którykolwiek z dekoderów dodatkowych obsługuję UNICABLE? I Aktualnie dostaję sprzeczne informacje, gdyż w między czasie, na infolinii dostałem informacje iż wifiBOX+ będzie to działalo

Komentarz

elradziu

obecnie tylko dekoder NewBox+, z dekoderów uzupełniających w usłudze Multiroom Standard HD, obsługuje konwerter typu UNICABLE.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dzięki za informację.
          Tylko podczas wybierania sprzętu na stronie, nie mam opcji NewBox+ Są BOX+ oraz WiFi BOX+. Czy miałaś na myśli BOX+?

Komentarz

@elradziu,

chodzi o New BOX+. Na stronie podczas zamówienia nie będzie opcji wyboru, to jest dekoder typu BOX+, ale nie da się wybrać konkretnego modelu. W takim wypadku zalecałbym sporządzenie umowy w Punkcie, gdzie pracownik będzie wiedział po numerze seryjnym czy to właśnie ten model.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A czy w tym przypadku można na tym dekoderze multiroom inny kanał oglądać i inny nagrywać?

Komentarz

Można ale tylko kilka kanałów nadawanych z tej samej ćwiartki transpondera.

Komentarz

Witam,

Czy zmieniło się coś w kwestii WifiBox+ (Sagemcom DSIW74) i trybu Unicable?
                  Wymieniłem instalację z konwertera Quad + sumator 5/4 do TV naziemnej na multiswitch Johansson 9733PL z konwerterem Quattro + rozgałęźnikiem BL 1.4.
                  Jako dekoder główny mam 4K Ultrabox+ (pracuje na standardowych ustawieniach UB 9-16 - 8 kanałów), zaś do Multiroomu otrzymałem właśnie tego WiFiBox'a. I po podłączeniu zaczęły się schody...

Multiswitch Johansson daje 25 UB oraz podobno - legacy. Instalację antenową wymieniłem posiadając jeszcze TurboBox'a+, który działał zarówno przy ustawieniu trybu jednokablowego (na dwóch UB) jak i w trybie bez DiSeqC'a).
                  Niestety WifiBox+ ma podobno ustawiony tryb DiSeqC z wybraniem pierwszego LNB (tzw. "A") i to może powodować błędną współpracę z multiswitch'em.
                  Zrobiłem próbę z 4K UltraBox'em+ i po przełączeniu w tryb z DiSeqC - zniknął mi sygnał satelitarny.

Czy jest w jakiś sposób możliwe "zmuszenie" WifiBox'a+ do pracy bez DiSeqC, gdyż to powinno rozwiązać problem z odbiorem sygnału satelitarnego.

I następne pytanie - czy w konfiguracji zasilanie konwertera powinno być wyłączone przy połączeniu z multiswitch'em?

Pozdrawiam,
                  Ostatni raz edytowany przez PioVar; 2018-07-18, 18:19.
                  Piotrek
                  --------------------
                  od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

PioVar - Czy masz może jakieś informacje odnosnie tego dekodera? w instalacji mam konwerter (info od administratora: nazwa handlowa INVERTO;
                    - model: IDLR-QUATL40-EXTEND-OPP - typ: Quattro LNB) próbowałem już wszystkiego, jednak dalej sygnał i jakość 0%. Czy to możliwe, że instalacja to unicable i ten dekoder poprostu tego nie odbiera? Po podlłączeniu SAT bezposrednio do telewizora (dvb-s) darmowe kanały mi znajdnuje z hotbirda, więc sygnał wszystko jest.
                    Ostatni raz edytowany przez marek789; 2019-02-26, 12:17. Powód: blad forum ...

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+