Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blad karty (kod bledu 67)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jeśli podpisano umowę poprzez kuriera należy odczekać 24h. Po pobraniu przez dekoder główny uprawnień, dekoodery dodatkowe zaczną działać.

Komentarz

• Czekać czekać czekać ile można ?!

Komentarz

• Witam,
        na telewizorze wyświetla mi się komunikat błąd karty " Informacje o parowaniu z dekoderem nie zostały jeszcze odebrane. kod statusu 67"
        Pomimo włączonego kanału 11 i 24h oczekiwania.
        Proszę o pomoc
        Pozdrawiam

Komentarz

• monika02121939, skonstatuj się proszę z Infolinią. Konieczne jest wysłanie ponownej aktywacji.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Chce utuchomic multiroom . Mam ten sam problem co odoos powyzej. Mam na dekoderze kod 67. Od kilku godzin dekoder jest na kanale 11

Komentarz

• bogusiapolak, skonstatuj się proszę z Infolinią. Konieczne jest wysłanie ponownej aktywacji.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Odebrałem dodatkowe 2 dekodery do multiroomu. Jeden uruchomiony w czwartek - działa bez zarzutu od godziny po włączeniu go. Z drugim mam problem - "Informacje o parowaniu z dekoderem nie zostały jeszcze odebrane". Czekałem po kilkanaście godzin, 2 telefony na infolinię, wysyłanie uprawnień, kanał 11 i nic... wciąz to samo. Na innych dekoderach (w tym master) wskakuje informacja o odbiorze uprawnień, a ten stoi jak wryty. Ktoś pomoże? Mam wrażenie, ze na infolinii odbębniają regułkę z uprawnieniami i bajo...

Komentarz

• Bez dostępu do konta nie jesteśmy w stanie pomóc. Proszę o kontakt z infolinią lub poprzez moje.ncplus.pl.

Komentarz

• Rozumiem, że nie udało się rozwiązać tego problemu?

Komentarz

• Witam mam problem na stronie nc+ mam komunikat poprawna aktualizacja uprawnień twoja karta została zaktualizowana prawidłowo ale na tv mam komunikat dla pełnej aktywacji sprzętu itd.przełącz na kanał 11 i czekaj 2 godziny
                      dekoder był włączony przez całą noc praktycznie od wczoraj od godz ok 20 do teraz i cały czas problem co dalej?
                      dodam że kontakt z infolinia to porażka nr wa-wy cały czas zajęty nr 801 niestety automat

co zrobić aby w końcu móc oglądać tv?

Komentarz

• karolcia097, skontaktuj się z Infolinią, konieczne jest ponowne wysłanie aktywacji.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+