Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blad karty (kod bledu 67)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Blad karty (kod bledu 67)

Witam, mam nastepujacy [problem,otoz po calej szopce z instalacja dekodera wyskakuje mi blad na 99% kanalach,kanaly ktore pozostaly i da sie ogladac to np. tvp info tv polonia i jakies inne badziewia,tekst komunikatu ktory wyskakuje na reszcie kanalow brzmi nastepujaco.

"Blad Karty"

Niewlasciwa karta.Ta karta jest przeznaczona do wspolpracy z innym dekoderem.Skontaktuj sie z biurem obslugi klienta podajac kod bledy: [67]

Mial ktos podobny problem ? wie jakie moga byc przyczyny lub cokolwiek ?

Przełącz dekoder na TVP1HD i czekaj na uprawnienia. Jak dojdą komunikat zniknie.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

nie ma znaczenia ze na tvp1hd wyskakuje identyczny komunikat ? po prostu czekac tak ?

Komentarz

Zgadza się.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

ok dzieki wielkie w takim razie watek do zamkniecia

a moglbys mi powiedziec mniuej wiecej ile to bedzie trwalo?

Komentarz

@vascoo,
            około godzinę - aktualnie problem nie powinien więc już występować.

Komentarz

Witam, mam identyczny problem i pomimo czekania już 2 dobę nic się nie dzieje i nie znika. Próbowałem też przez ICA reaktywować kartę zgodnie z instrukcją, kilkakrotnie i dalej nic. Działają tylko te kanały co napisał kolega wyżej. Co mogę więcej zrobić żeby to rozwiązać? Pozdrawiam.

Komentarz

rondel1991, proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

Problem rozwiązany.
                  Dzięki serdecznie za pomoc. Pozdrawiam.

Komentarz

Cieszę się, że problem ustąpił

Pozdrawiam

Komentarz

Błąd 67

Witam, mam dokładnie ten sam problem. Minęły ponad 24 godziny i nic. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Komentarz

wyciągnij kartę dekodującą
                        spisz pierwszych 12 cyfr (bez dwóch ostatnich - cyfry kontrolne)
                        wsadź kartę i włącz dekoder na kanale 11
                        zadzwoń na 22 310 47 47
                        następnie wybierz tonowo 1 (automatyczne centrum obsługi) następnie 3 (reaktywacja karty)
                        wstukaj te dwanaście cyfr
                        w ciągu 30 minut problem powinien ustąpić.

Komentarz

Dziękuję bardzo za chęć pomocy, niestety nie pomogło Od samego początku (od piątku) były co chwilę jakieś problemy. Teraz po prostu wymiękam

Komentarz

witam niestety u mnie to samo nie ma kanałów i wyskakuje błąd 67

Komentarz

Witam, mam ten sam problem co koledzy powyżej. Czekam prawie 2 godziny i nic się nie dzieje. Jak mogę rozwiązać ten problem? pozdrawiam!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+