Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Notoryczne gubienie kanałów z listy ulubionych

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Notoryczne gubienie kanałów z listy ulubionych

Drodzy koledzy, od sierpnia posiadam dekoder wifi Premiumbox+, natomiast jakiś miesiąc temu pojawił się problem z gubieniem losowych kanałów z listy ulubionych. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, czasochłonnym tworzeniu kolejnej listy ulubionych programów, znowu to samo. To samo działo się z turboBOX+, który wymieniałem kilkukrotnie. Ewidentnie to problem oprogramowania, a nie sprzętu. Gdyby jeszcze dało się wyeksportować taką listę przez port USB... Macie jakiś pomysł?

Danio02 weryfikuję zgłoszenie. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Danio02 Zobacz post
      Drodzy koledzy, od sierpnia posiadam dekoder wifi Premiumbox+, natomiast jakiś miesiąc temu pojawił się problem z gubieniem losowych kanałów z listy ulubionych. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, czasochłonnym tworzeniu kolejnej listy ulubionych programów, znowu to samo. To samo działo się z turboBOX+, który wymieniałem kilkukrotnie. Ewidentnie to problem oprogramowania, a nie sprzętu. Gdyby jeszcze dało się wyeksportować taką listę przez port USB... Macie jakiś pomysł?
      Kanały znikają z listy ulubionej gdy zmieniają się jego parametry techniczne np. zmiana transpondera.

Komentarz

napisał(a) Pablo70 Zobacz post

Kanały znikają z listy ulubionej gdy zmieniają się jego parametry techniczne np. zmiana transpondera.
        Czyli co miesiąc mam ustawiać listy na nowo? Szkoda mi na to czasu. Trochę to przykre, aby oprogramowanie nie zabezpieczało użytkownika przed takimi zdarzeniami. Z początkowych 100 kanałów za każdym razem robi się 3x. Jakby tak trudno było udostępnić możliwość eksportowania listy kanałów na pamięć USB. Oficjalna pomoc techniczna aktualnie milczy, choć padały propozycje wymiany dekodera na nowy...

Komentarz

A dlaczego na nowo ?Dokładasz pojedyncze kanały które "wypadły" z listy ulubionej.Nie trzeba tworzyć całej listy od nowa.Poza tym kanały zmieniają parametry niezwykle rzadko.Czasami przez kilka miesięcy nie ma żadnych ruchów w tej materii.

Komentarz

Niestety niektórzy nie mają na to czasu, w moim przypadku zawsze wypadają TVNy, część Canal+ i HBO. Kolega cieszyłby się, jakby co jakiś czas system w telefonie albo na komputerze losowo usuwał oprogramowanie? Raczej nie, uważam, że to usterka i programiści powinni coś z tym zrobić. NC+ udaje, że problemu nie ma, proponuje wymianę dekoderów na nowe. Sprawa dotyczy moich rodziców, którzy na wszystkim nie muszą się znać. Chcą, żeby raz ustawione działało jak najdłużej.

Komentarz

To raczej coś z dekoderem rodziców.Ja pisałem o przypadkach incydentalnych a nie o stałym wypadaniu tych samych kanałów z listy.TVN-y i Canal+ nie zmieniały ostatnio parametrów więc nie powinny wypadać z listy ulubionej.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+