Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak logotypów i niska rozdzielczość GUI

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak logotypów i niska rozdzielczość GUI

Witam,
    Jak w temacie - mam 2 problemy z dekoderem:
    1) przy zmienianiu kanałów nie pojawiają się ich logotypy, które powinny być widoczne po lewej stronie nad paskiem informacyjnym
    2) rozdzielczość/jakość GUI dekodera (paska informacyjnego, menu, VOD, aplikacji START, itp.) jest bardzo słabej jakości. Rozdzielczość telewizora jest ustawiona na 1080p ale, wygląda na to, że to ustawienie wpływa tylko na rozdzielczość wyświetlanych kanałów, a wspomniane GUI się nie zmienia...

Co zrobić w takiej sytuacji?

cavalier, weryfikuję tę sprawę. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pamiętaj , że logo kanałów widoczne jest, jak wpiszesz numer kanału. Tylko i wyłącznie.

Komentarz

napisał(a) jachnyc Zobacz post
        Pamiętaj , że logo kanałów widoczne jest, jak wpiszesz numer kanału. Tylko i wyłącznie.
        Na drugim dekoderze, Wifi Box+, logotypy pojawiają się przy każdej zmianie programu góra/dół, więc chyba przy Premiumbox tym badrdziej powinna być taka funkcjonalnosc?

Komentarz

Sorki , fakt mój błąd , myślałem że masz dekoder 4k

Komentarz

Co do logotypów, to zauważyłem u siebie (mam inny dekoder adb 2850), że w przypadku gdy nc+ je aktualizuje to dekoder po jakimś czasie logotyp "zapomina" i już go nie wyświetla przy wciśnięciu danej pozycji pilotem. Tam gdzie logotyp nie był poprawiany od ostatniej aktualizacji oprogramowania to bez problemu logotypy są i je dekoder pamięta. Tutaj pomoże tylko wydanie jakiejś aktualizacji, która by zapisała w tę pamięć dekodera te świeżo zmienione logotypy bez tego będą znikać. Nie wiem czego dekoder "zapomina" logotypy jeżeli je nc+ poprawia. Jak się da ustawienia domyślne w dekoderze to wracają logotypy te co były ostatnim czasie poprawiane ale to nie na długo. Te starsze dekodery nie otrzymują często aktualizacji oprogramowania raz na jakiś czas, a te nowsze modele jakoś częściej im się pojawiają.

@cawalier napisz czy wszystkich logotypów ci nie wyświetla jak przełączasz na dany kanał czy tylko tych co były aktualizowane przez nc+ ostatni rok
            Mimo wszystko brak wyświetlanego logotypu nie wpływa jakoś na działanie dekodera czy na dostęp do kanału to jest kwestia mało znacząca na działanie i odbiór.
            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-11-05, 14:17.

Komentarz

Dekoder mam dopiero od kilku dni, wiec jedyna "aktualizaja" jaka sie odbyla, mogla miec miejsce tylko w momencie jego wlaczenia. Wydaje mi się więc, ze ta kwestia "zapominania" to nie moj przypadek. Logotypy pojawiają się zawsze gdy zmienia się kanal z klawiatury cyfrowej, ale nie pojawiaja sie przy zmianie kanału gora/dol. Nie stwierdzilem nigdzie, ze jest to dla mnie jakis "showstopper", ktory ma olbrzymi wplyw na dzialanie czy odbior. Zglaszam po prostu cos, co jest dziwne

Znacznie wazniejszą sprawą jest ta druga, czyli niskiej jakosci/rozdzielczosci GUI dekodera.

Komentarz

Jeżeli ci chodzi o to góra/dół czyli jeżeli dobrze rozumiem ten przycisk + - to przy takim przełączaniu to dekoder nie wyświetla logotypu po prostu przełącza tylko (przynajmniej odkąd mam dekoder to nigdy nie pokazywało przy takim przełączaniu. Nie wiem jak to jest w tych nowszych dekoderach). Logotyp wyświetli przy wybraniu konkretnego numeru z pilota. W takiej sytuacji jest w porządku u ciebie w tej kwestii zostaje ci ta druga.
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-11-06, 08:23.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+